Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataky Attila élő adásban...

Pataky Attila élő adásban mesélt a testépítő ufóról. Mit fondolsz erről?

Figyelt kérdés

Pataky Attila elmondása szerint nem először találkozott földönkívüliekkel, viszont az eset, amiről a múltkor

Morning Show-ban beszámolt, egész különlegesnekszámít, hisz ezúttal testépítő ufóval találkozott egy városnéző buszon Barcelonában.

Beszámolója szerint épp a spanyol városban utazott párjával, mikor felfigyeltek egy fura arcú, kigyúrt emberre, aki épp akkor szállt fel közéjük. "Mentünk egy városnéző busszal és felszállt egy szabályos figura, de nem mindműködnek így, vannak köztük alakváltók is. Lassan ment hátrafelé és mikormellém ért, akkor a létező összes szőrszál felállt rajtam, érzékeltem, hogy nem evilági. Képesek Obama testőrének képében megjelenni vagy bárkiében, és a környezetnek fel sem tűnik. Tudom, hogy brutálisan hangzik, de az is brutális lesz, ami az elkövetkező három-hat évben történik majd. Én így érzékelem. [link]

Forrás [link]



2015. jan. 30. 12:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ahogy látom mostanság ez a Pataky Attila nem túl népszerű a gyakori civilek közt, inkább a feleségéről kellett volna kérdeznem. Látom is magam előtt a címet "a felesége földönkívüli vagy sem?" Tuti lesz, amúgy azért jöttem, hogy feldobjatok na, ne kelljen már hazudnom. :D
2015. jan. 30. 13:05
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Pataky Atika sikeresen összefutott egy álcázott hím reptoiddal. Bár a "szabályos figura" kijelentés kissé elbizonytalanított, mert így lehetséges, hogy egy deltoid reptoid volt. Azok pedig nagyon veszélyes transzdimenzionális lények, akiknek a nevükön kívül semmi közük a rendes reptoidokhoz.


D.W.

2015. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Van lejjebb?
2015. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

D.W egy kicsit gyúrnod kéne még erre :D

#3-as nem értem mit akarsz ezzel mondani, amúgy meg nem kell félni attól, hogy nem tudtok erre a kérdésre válaszolni, mert mindjárt teszek fel másikat.

2015. jan. 30. 15:18
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is úgy tudom, hogy az idegenek közül csak a Reptoidok közt van testépítő irányzat, mondjuk azok valóban emberi érzelmektől mentesek, jól látja Pataky attila.
2015. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hihetetlen ezek a reptoidok bármilyen alakot fel vesznek tisztára, mint egy szkifiben. Ráadásul még a különböző méretek sem jelentenek gondot :D
2015. jan. 30. 16:42
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Pataky Attilát megint elrabolták a marslakók, és megszondázták a popsiját? Szent ég!!! :O

És melyik faj volt? Reptoidok, krixkraxok, lumbulábiak? Szkeptikuska vagyok mitlépjek? :DDDDD


Kis szófordulattal érve, ezen még gyúrni kell... :D

2015. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7-es te nálam is zakkantabb vagy, de azért ne űzünk gúnyt, ily nemes személyből, mint Attila a példaképem, aki annyi sok mindent tett le az árnyékszékre :D
2015. jan. 30. 20:16
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Ezt ő maga mondta, hogy elrabolták a földönkívüliek, megdicsérték és belülről megsimogatták :D az újságcikk mái napig megvan

Szerintem elrabolták a reptoidok és megbecstelenítették :D

2015. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Nem tudok válast adni de az ufó az a járművük a földönkívülieknek.
2015. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!