Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » David Icke mennyi pénzért...

David Icke mennyi pénzért ilyen hülye?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenkinek van annyi esze hogy ne higgyen neki, de én kérdem: mennyi pénzért ilyen hülye?
2015. okt. 29. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Ebből nem lehet megélni te szerencsétlen !
2015. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Te vagy egy hülye kérdező. Egyrészt nem hülye, másrészt nem a pénzért csinálja. Valamennyi biztos bejön a könyveiért, hogy ne haljon éhen, de nem a pénz neki az elsődleges szempont.
2015. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
#1 Ebből nagyonis meg lehet élni egy darabig, amíg van rá vevő. Mert van az a hülye, aki megveszi David Icke könyveit és a médiaszereplés sem piskóta. Ha meg hozzátesszük azt is, hogy Amerika a hülyék paradicsoma. és az összeesküvés-elmélet hívők otthona, akkor nem nehéz kitalálni, hogy egy jó darabig nem kell anyagiakkal küszködni. A pontos keresetét nem tudom, de szerintem nemis ezért csinálja. :D
2015. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es ezek szerint neked nincs annyi eszed hogy ne higgyél neki :D
2015. okt. 29. 19:15
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Valóban vannak interdimenzionális idegenek és az is valós amit a háttérhatalmakról mond.Semmi olyan hihetetlen nincs abban amit elmond, ami ne lenne kézenfekvő.
2015. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jól van, kérlek szépen, trollkodj máshol!
2015. okt. 29. 20:01
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Te vagy a troll kérdező! :D


Mert mit tudsz róla? mesélj!

2015. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
és te kérdező? mennyiért? -.-
2015. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Annyit tudok róla hogy egy elmebeteg barom aki a kitalált UFOs sztoriaival meg a háttérhatalommal keresi kenyerét holott még ő sem tudja hogy mit beszél... és igen, azt mondtam rá hogy egy elmebeteg barom, és tudom, szerinted én is az vagyok :D Nem, a normális emberek nem hisznek az ilyen hülyéknek, amúgy is ennyi dolog után amit kifecsegett és ha igaz is lenne akkor az "illuminátusok" már rég elaltatták volna vagy vmi nem beszélne csak így...
2015. okt. 29. 22:16
 10/13 A kérdező kommentje:
Jah, hát persze :D hogy én milyen hülye vagyok :O hiszen pont ez a háttérhatalom célja, hogy tudjunk róluk de mégse higgyék el a hozzám hasonló agymosott szkeptikusak :D Igen, igen tudom, tudom...
2015. okt. 29. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!