Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » David Icke mennyi pénzért...

David Icke mennyi pénzért ilyen hülye?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenkinek van annyi esze hogy ne higgyen neki, de én kérdem: mennyi pénzért ilyen hülye?
2015. okt. 29. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

ahha, Icke érdekes dolog egyébként a témában...ez a felvetésed tényleg jó h miért van még életben...mert vannak akik nyilatkoztak hasonlót és már nem élnek Icke viszont igen!

Ha láttál már (olvastál) tőle esetleg az ébred már az oroszlán sorozatból több mindennel foglalkozik és vannak jó meglátásai...átlátja a rendszert..hát most hüllők ide vagy oda....nem csak ő beszél kékvérűségről... XD

2015. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

"Jah, hát persze :D hogy én milyen hülye vagyok :O hiszen pont ez a háttérhatalom célja, hogy tudjunk róluk de mégse higgyék el a hozzám hasonló agymosott szkeptikusak :D Igen, igen tudom, tudom...

"

Ha vmi keresed a választ bármi legyen az hidd el h rátalálhatsz ha akarod és készen állsz rá...nem feltétlen a google re értem a keresést....nem kell messzire menned ott van benned.....de mivel agymosott szkeptikus vagy így ezen is csak röhögsz majd ! :D :\

2015. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Doki860213 válasza:

Kedves Kérdező és további negatív hozzászólók!


Miért hiszitek, hogy David Icke egy ,,hülye"? Azért mert ti sosem foglalkoztok egy témával amit a-tól z-ig kiveséztek és addig nem álltok meg míg minden infót be nem gyűjtöttetek egy témáról, hogy aztán azt a koncentrált tudásanyagot továbbadjátok? Először is, ha foglalkoztatok volna annyit David Icke tudásanyagaival mint más rajongók akkor tudhatnátok, hogy Ő mindig olyan valós tényekkel (régi hagyatékokkal) támasztja alá a teóriáit ami megkérdőjelezhetetlenek! Valós, elhangzott idézetek és elismert írások amik megerősítik Őt és ezáltal hitelessé válik a nézete! Csak nézzétek meg azt a videót ami Terry Wogan-nal egyik showjában volt! Már ő sem nevet mint akkor! Lassan Ti sem fogtok! Ti kétkedő barátaim sajnos abban a tudatállapotban lehettek még amire ennek az egész rendszernek szüksége van! Mert, ha már ti is érdeklődve fogadnátok ezeket a tényeket akkor már többen lennénk és közelebb lennénk ezekhez a rejtett titkokhoz amik ha nem is azonnal, de hamarosan fényre fognak derülni és akkor ti bizony nagyot fogtok koppanni a csodálkozástól!

2019. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!