Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüli lény Obama...

Földönkívüli lény Obama testőrségében? Lehetséges? LOL


2015. dec. 12. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valóban nem lehet egyértelműen megálapítani,hogy mit láthatunk a felvételen. A csávónak alapjáraton is nagyon fura ronda feje van. Utána a sötétben nehéz kivenni mi is történik. De azért tényleg elég furán néz ki.
2015. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"6-os, te azért hiszed komolytalannak az ufo-hívőket, mert nem hiszel ezekben a dolgokban!"

Pontosan így van, de viszont ez nem véletlen.

"Egyébként, én nem tudom, hogy ki lehet ez az ember, de valóban elég furcsán néz ki."

Pontosan. Ember, nem földönkívüli! Ez nem annyira furcsa egyébként. Látni lehet, hogy amikor ezt a bizonyos személyt mutassák a mellette lévő arca is ki van satírozva.

"Nyilván azért, mert ahogyan fentebb említettem, te magad nem hiszel ebben az egészben, és eleve komoly negatív előítéleteid vannak ezzel az egésszel kapcsolatban!"

Nem vagyok rasszista, nincsenek előítéleteim, csak valamelyire már elmélyedtem ebben a témában és nagyon szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.

2015. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nyugtalanító ez a video. Jobb esetben Obama bácsi tud róla. Ha nem, akkor komoly baj van.
2015. dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ezt most nem mondjátok komolyan ti sem, hogy ilyeneket elhisztek. Persze, Obama a gyíkemberekkel szövetkezve fogja Izraellel karöltve elpusztítani az összes humanoid életformát.
2015. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Svindlis, ne forgasd ki a szavaimat, pontosan tudod, hogy teljesen másra gondoltam, hogy jön ide a rasszizmus?!

Ha nagyon szkeptikus vagy, akkor mégsem mélyedtél el ebben a témában! Vagy te is pont az a meggyőzhetetlen, reménytelen kategória vagy, - attól tartok, hogy ez utóbbi az igaz. Itt persze most nem erről a videóról van szó.

2015. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Svindlis, ne forgasd ki a szavaimat, pontosan tudod, hogy teljesen másra gondoltam, hogy jön ide a rasszizmus?!"

Egyáltalán nem forgatom ki azokat. Rasszizmus az, amikor valakikkel szemben előítéleteid vannak, vagy másképpen fajgyűlölet. Ennek mondjuk nem sok köze van témához, de mégis amikor azt mondod, hogy "előítéleteid vannak ezzel az egésszel kapcsolatban!" úgy érzem magam, mint egy rasszista. :D

"Ha nagyon szkeptikus vagy, akkor mégsem mélyedtél el ebben a témában!"

Miért, te nem vagy valamivel szemben nagyon szkeptikus? Mert szkeptikusan állok hozzá már nem is mélyedtem el igazán a témában? Könyökből el kéne hinnem mindenet? Nos, az ilyen hozzáállásal nem mondanám, hogy objektív vagy a témával szemben. Ez a második olyan téma, ami igazán foglalkoztat engem, és én olyan kritikus vagyok, aki már sok hasonlót látott ezelőtt. Mondjuk ez olyan, hogy sokszor láttál egy filmet és észre veszed a logikai bukfenceket, vagy kritizálod a sablonos filmeket.

"Itt persze most nem erről a videóról van szó."

Viszont sokan ebben is jócskán hisznek, és még abszurdabb dolgokban is. Ez az, ami lefele húzza az ufo hívők hitelességét a témával szemben, legalábbis egy külső szemlélő könnyen ezt gondolhatja.

2015. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!