Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Hold valójában mesterséges?

A Hold valójában mesterséges?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 21. 18:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem az.
2015. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Ha mégis, akkor biztos rá van írva hogy "Made in China" :)
2015. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%

Nem az.


De most csak kíváncsiságból: mennyi idős vagy? Hogy találtál ilyen kamu oldalt?

Nem tudom eldönteni, hogy a nagyon fiatalok vagy a nagyon öregek vevőbbek az ilyen marhaságokra.

2015. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Mivel egy darab forrásmegjelölés nincs az oldalon, nem is megyek bele. Ha ők sem veszik magukat komolyan, én sem fogom komolyan venni őket.
2015. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Személyeskedésen kívül van még némi hozzáfűznivaló?
2015. dec. 21. 18:31
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
A Hold egy tojás, ami ha széttörik, akkor sárkányok fognak belőle kirajzani. Ez tudott.
2015. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%

Nem unod még, egyik agyatlan kérdést a másik után?

Eleve semmiféle forrásmegjelölés nincs, csak nyomja egymás után a képtelennek tűnő mondatokat, ami egy cikk esetében annyit tesz, nemhogy nincs semmi hitele, de az írója kitörölheti vele a...

De nézzünk egyet random a sületlenségek közül, mondjuk a 10-est, mert az olyan szép kerek szám. Ne mondd nekem, hogy te képes vagy elhinni, hogy a holdmodultól kongani kezdett a Hold! Még ha üreges is lenne, ugyan gondolj már bele kicsit az arányokba! Ha egy porszemet ráejtesz egy lufira, még annak is nagyobb hatása lesz a lufira, mint a leszállóegységnek a Holdra...

2015. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Nos, akkor idéznék egy részletet az alábbi cikkből.

"A NASA, 1969 novemberében 1 tonna TNT-nek megfelelõ energiával nekiütköztettek egy modult a holdnak. A kisérlet megfigyelõi azt mondták: „A hold úgy kongott, mint egy harang.”

Mariuce Ewing a szeizmikus kísérlet egyik vezetõjének, sajtótájékoztatón tett nyilatkozatából: „Hogy ez mit jelent, azt most inkább nem értelmezném, de olyan volt, mintha valaki megütött volna egy"

Forrás: [link]

2015. dec. 21. 19:03
 9/28 anonim ***** válasza:
52%

Oké, legyen, akkor ne számolgassunk, látom az arányokat felfognod komoly nehézségekbe ütközik. De azt a tényt akkor sem hagyhatod figyelmen kívül, hogy a hang a levegő rezgésein terjed. Bármit is ütköztetnek neki a Holdnak, az nyilvánvaló, hogy a Földön senki nem fog hallani belőle semmit sem. Nemhogy órákig, egy másodpercig sem.


De azt hiszem végeztem veled, mostmár biztos vagyok benne (más kérdéseid kapcsán is), hogy csak valami unatkozó szeretethiányos troll lehetsz, aki csak ilyen agymenésekkel tudja felhívni magára bárki figyelmét is. Mert hogy ember ilyen kevés neuronnal szülessen, az képtelenség!

2015. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%
Elnézést mindenkitől, ez a kérdező valahogy megszökött az ezotéria kategóriából. :D
2015. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!