Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Föld mesterséges? Nem...

A Föld mesterséges? Nem gyanús, hogy pont jó helyen és jó időben történt minden az élet kialakulásához?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 16:28
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka.


Ên is elkezdhetnêk azon rugózni, hogy minden tudomány hülyeség, mert még a világ keletkezésének okát sem tudják, tehát az egész baromság. De nem teszem, mert a tudomány nagyon jó, és tênyleg rohadt érdekes, és szeretem is, de az kicsit gáz, hogy azért vet el egy lehetőséget, mert nincs rá bizonyíték.

(Ami amúgy nem igaz, csak nem a kémcsövekben kell keresni. Pl a világ keletkezése, ez szerintem elég látványos bizonyítêk.)


Jó, tudom, ősrobbanás. De mi az, ami robbant? Az hogy keletkezett? Csakúgy magától gondolt egyet a nemlétező univerzum, hogy na most robbanok egyet ês elkezdek lêtezni?


XD

2017. febr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

De amúgy miről is maradtam le az elmúlt 100 évben, ami bebizonyítja, hogy nincs Isten?

Tênyleg érdekel.

2017. febr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

"De amúgy miről is maradtam le az elmúlt 100 évben, ami bebizonyítja, hogy nincs Isten? "


Valaminek a nem létét nem lehet bizonyítani. Ezen az sem változtat, ha a Kertvárosi gettóból idézgetsz. Ha szerinted lehet valaminek a nem létét bizonyítani direkt módon, akkor bizonyítsad, hogy nem léteznek a viking istenek. Vagy a görögök. Vagy hogy nem létezik a Jeti, vagy a repülő, villámokat fingó, szivárványt evő 3 lábú rétipipitér.


Mindenre most sem tudjuk a választ, nem tudjuk, hogy mi volt az ősrobbanás előtt (sőt, a kérdésnek önmagában nincs is értelme, mert idő sem létezett előtte). De hogy eddig soha semmit nem találtunk, ami bármilyen módon is legalább áttételesen oda vezetne, hogy létezik isten, az tuti.

Amiben te hiszel, az a rések istene. Most azt mondod, hogy hát az ősrobbanás miértjét nem tudjuk, tehát "ott" az isten. 500 évvel ezelőtt attól féltünk, hogy leesünk a Föld szélén, tehát "ott" az isten és így tovább. Mindig megkeresik a hozzád hasonlók azt a határt, ahová az ő idejükben nem ért el a tudomány és oda helyezik isten hatalmát. "Nézzétek, még ezt sem tudjuk, hát ezért van isten." Csak a rossz hírem számodra: ez a határ egyre távolabb kerül.

2017. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Értem, mire gondolsz, és egy pontig egyet is értek.

De az, hogy semmi nem utal Isten létezésére, az egyszerűen nem igaz. Van nekem is számos személyes történetem, amik olyanok, hogy persze, lehet véletlen is, de elég durva véletleneknek kellett történnie, hogy ez mind így legyen.


Az olyan enyhe utalásokra, mint Fatima, Lourdes, és az ezekhez kapcsolódó gyógyulások, tél közepi rózsabokor virágzás, mit mondasz?

2017. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%

Off

Nem szeretnek teritgetni, de ezt muszaj megosztanom, a nemletezo bizonyitekokat Istenrol:

[link]

Mielott lepontozol, lecci olvasd el.

2017. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

"Mielott lepontozol, lecci olvasd el."


Elolvastam, lepontoztam. Ezek nem érvek. Rések istene, meg üres feltételezések és mérhetetlen egoizmus, hogy a világ pont azért olyan, hogy te most holnap mehess a vasárnapi misére. Az ok-okozati összefüggéstelenség már csak hab a tortán.

2017. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!