Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor és mi volt az a dolog...

Mikor és mi volt az a dolog ami miatt hinni kezdtetek a földönkívüliekben?

Figyelt kérdés
Abban én is hiszek hogy valahol máshol is van élet, nem csak a földön, kérdésem azokhoz szól akik abban hisznek hogy a földönkívüliek látogatják, látogatták a bolygónkat. A válaszokat előre is köszönöm. Kamu meséket légyszíves hanyagoljátok és ne trollkodjatok csak ha tényleg jó trollok vagytok.. :D

2015. dec. 26. 00:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Amit itt osszehordanak az 99%-ban baromság.

Azt hiszem, hogy egy végtelen nagy térben nem csak mi vagyunk, de a reptoidos krixkraxos meséket fszságnak tartom.

2015. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%

Egy vadon Jani tévedt az egyiptomi búzaföldre, mert félreértette a búza jelentését. Ezért bosszúból letaposta a gabonát. Amikor elfogták azt mondta, hogy csak találta és űrlények voltak. Ez volt az alap. De ekkor még nem terjedt el.

Római katonáknak köszönhető. Jöttek ki a kupiból és látták Arisztotelész köröket firkál. A kocsmában meg mindenféle marslakónak gúnyolták. És a kettő történetet a köznép kicsavarta.

2015. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
áh sejtettem hogy te is felbukkansz :D köszi a válaszokat, mentek a zöld pacsik de jöhetnek még válaszok :)
2015. dec. 26. 01:10
 4/26 anonim ***** válasza:
Mindig is megvolt bennem a nyitottság erre és a hasonló témákra. Ami miatt hinni kezdtem bennük, az az volt, amikor annak idején ilyen dolgokról kezdtem hallani és olvasni. Aztán az évek folyamán egyre jobban elmélyedtem ebben az egészben minden lehetséges vonatkozásban, meg az ehhez hasonló dolgokban.
2015. dec. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Fish1 ***** válasza:
100%

Valahogy sosem gondoltam, hogy ebben a végtelen univerzumban egyedül vagyunk. :)

Ezen kívül '97-ben láttam egy igen furcsa dolgot az égen, ami egy helyben állt, fények forogtak rajta és igen furcsa hangot adott ki... Amikor odaértünk, már vagy kb. 20 ember nézte és csodálkozott, hogy mi ez...azóta se találkoztam ilyennel.

2015. dec. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

Leszáltak hozzám határtetőre a reptoidok és elvitték a macskámat Nyáukot aztán megtámadtak tōbszōr is ! A kertembem nagyok sok világító kavicsot hagytak ez nyáron volt a Határtető pedig Pécs Mánfa Komló kōzōtt van ott campelnek az erdőben egy tisztáson a hojójuk és vadásznak az embōre .

Azaz te egy troll versenyt kiáltottál ki most azért enyém jobb mint Luci válasza ! De ő is nagyon profi még nálam is profibb !

2015. dec. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%
Akkor volt, amikor negyvenkilencedszer vitték el a Pataki Attilát.
2015. dec. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%
Én már kisgyerekként találkoztam furcsa jelenségekkel. Mondjuk úgy, hogy a bal szememmel észre veszem az olyan nem oda illő dolgokat, amiket mások nem, így ki tudom szúrni, h ki nem innen származik.
2015. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerintem a roswell-i esetről szóló dokumentumfilm volt. Abban is leginkább a még élő tanúk akik becsületben megöregedtek, nagyon hitelesek a számomra. De ami a leg leg az a sok több mint gyanús megmozdulás amit a hatóságok elkövettek az ügyben, aminek semmi értelme egy időjárási ballon lezuhanása esetén.
2015. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
43%
Kiszel Tünde
2015. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!