Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egykori CIA vezető az USA-ban...

Egykori CIA vezető az USA-ban őrzött idegenekről ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

van egy videó ami megnézése után arra lennék kiváncsi hogy aki megnézte annak mi a véleménye elöl az egészről

https://www.youtube.com/watch?v=HGd4i0T84vM



#idegen #UFO #ufok létezése #földön kivüliek
2016. jan. 26. 18:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, azt mertem állítani hogy nem vagyok hiszékeny. Szörnyű hogy milyen emberek vannak! A többi rész amit rólam képzelsz csacskaság, de az jól látszik belőle hogy fogalmad sincs mi alapján ítéltem, de gondolom akik hisznek azoknak kell egy képzelt magyarázat azokról akik nem. :)
2016. jan. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Te ugyanolyan "hiszékeny" vagy, maradva ennél a kifejezésnél, ha nem hiszékenyebb, mint a másik oldal.

A tiéd is ugyanolyan hit, sőt még olyanabb. Te is ugyanúgy hiszel a magad vélt igazában, csak ellenkező értelemben. Furcsa ez a magabiztosság, úgy írsz itt, mintha birtokában lennél mondjuk a CIA legnagyobb titkainak. Akkor persze valószínűleg nem írnál ilyeneket.

2016. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz. Ha szerinted nem hiszékenynek lenni egyenlő a hiszékenységgel, neked fogalmi zavaraid vannak.
2016. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem értetted meg, amit írtam. Ha nem hisz valaki valamiben, az egyenlő az ennek az adott dolognak a nem létezésében való hittel, amit az illető ember az igazságnak hisz. De ez ugyanolyan hit, mint az, ha valaki hisz valamiben. Hiszékenységnek valóban nem ezt nevezik az emberek, hanem ez tagadás. De ha valaki tagad valamit, és esetleg nem neki van igaza, akkor meg hiába tagad, és hiába állítja másról azt, hogy hiszékeny, ha abból indulunk ki, hogy a másiknak van igaza.
2016. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Fogalmi zavaraid vannak. Tagadni csak azt lehet ami bizonyított, de azt tagadni hülyeség. Persze egy nem bizonyított dologban lehet hinni, de az is hülyeség. Nem bizonyított dologban nem hinni, az sokkal ésszerűbb.
2016. jan. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem nekem vannak fogalmi zavaraim, hanem neked.
2016. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Erős érv, hozzá se tudok szólni! :D
2016. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!