Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látott már ufót?

Ki látott már ufót?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy idegen lényeket nem pedig azonosítatlan repülő tárgyat.

Ha láttatok ufót akkor légyszi mondjátok el hogy mi történt.



2016. febr. 5. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Senki nem látott még ufót, max sokat ivott, vagy lsd-zett
2016. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
26%
Elég pufók volt.
2016. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Bejött a szobámba én meg agyoncsaptam a lapáttal
2016. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

"Úgy értem hogy idegen lényeket nem pedig azonosítatlan repülő tárgyat."


Az ufo konkrétan az azonosítatlan repülő tárgyat jelenti, nem az idegen lényeket.

2016. febr. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tothp válasza:
2016. febr. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Zsámbékon voltam még régebben építkezésen biztonságiőr, augusztusi estén láttam sok sárgadinnye nagyságú halvány fénypontot lassan átvonulni a térség felett..


Nem volt nálam távcsó, nyilván nem azzal járok, de szép lassan vonultak, az elején levők haladtak csak gyorsabban.

Viszont az egész alakzat totál rendezett volt. Viszont horizonttól horizontig mentek amíg el nem tűntek a szem elől (kicsit nagy távolság néhány ballonnak tíz tizenöt perc alatt, nemde?)


Másnap lehozta az időkép és a többi, hogy meteorológiai ballonokat engedtek fel és csatoltak hozzá fotókat is.



Innentől kezdve szerintem tökmindegy mit lát az ember, ha nem tud róla meggyőződni mert nincs rá módja, vagy nem ért hozzá hiszen úgyis megmagyarázzák az okosok.

2016. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Az a helyzet, hogy akik valóban közeli kapcsolatba kerültek földönkívüliekkel és netán még egy kis inflagranti is volt velük.. ők soha nem fogják ezt nyilvánosság előtt elmondani senkinek. Egyrészt, mert félnek az esetleges következményektől vagy attól, hogy totál hülyének nézik majd őket, még így anonim módon is. Aminek meg is van az esélye, hisz az UFO hívők szándékosan lettek elhiteltelenítve az utóbbi 40-50 év alatt.
2016. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Én már ettem is.
2016. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
33%
Az én nagyim már látott űrlényt! 30 éves korában. 87 éves :D XDXD
2016. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
50%

Logikátlan a kérdésed. UFO = Azonosítatlan Repülő Tárgy. Most melyiket is akarod kedves kérdező?


Földönkívülit meg láttam már... Az elejére nem emlékszem nagyon, csak annyi rémlik, hogy lisztet szívtunk viccből. Már későre járt és elindultam haza, 1 utcára volt a házam. Egy másfél méteres zöld lény kiugrott elém meztelen és sikoltozott miközben a smoke weed every day zenéje ment.

2016. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!