Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezik itt olyan ember aki...

Létezik itt olyan ember aki komoly szándékkal szeretne kontaktusba lépni barátságos intelligens földönkívüliekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, eddig hogy halad a projekt?

2016. márc. 6. 14:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én igen, és komolyan is gondolom. A szíriuszi jelet is kitettem a háztetőmre, én úgy gondolom, hogy nem vesztek vele semmit. Jelenleg a piramisenergiát tanulmányozom. :)
2016. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindenki "komoly szándékkal" szeretne földönkívülivel kapcsolatba lépni.

A komoly szándék nem más, hogy ő olyan tudással, módszerrel rendelkezzen, amivel senki más. Az, hogy mire használná, más kérdés.

.

Persze, kétélű a dolog, mert te hosszú időn át figyelheted a hangyákat, tanulnál tőlük ezt-azt, de kérdés, a hangyák akarnak-e kapcsolatot veled, ha mégis, akarják-e megosztani tudásukat.

2016. márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

gyerekkoromban 6 vagy 7 évesen 2 idegen látogatott meg.

itt a gyakori kérdéseken már sok helyen leirtam a történetet.

ha többet akartok rola tudni akkor nézelödjeket 1996 brazial.

ugyanis ugyan ennek a fajnak az eggyik ürhajója lezuant.

ha vlaki komojabban szeretne kapcsolatot teremteni annak ajlloma steven greer sirius doku filmet amiben pont erre találhat megoldást.

persze egy kicsit több gyakorlat kell hozzá és és még kevesebb egó. a kapcsolatott nem lehet felhasználni magán dolgokra csak önzetlen feltétel nélküli szeretettel lehet elérni.

2016. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!