Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » WICCA vallás, mi történt a...

WICCA vallás, mi történt a boszorkányszövetkezettel?

Figyelt kérdés

A legjobb tudomásom szerint ők felügyelték a WICCA vallás hivatalos működését és úgymond a körmükre néztek a vezetőknek.


Avagy ha nem, akkor mi volt a hivatalos funkciója? miért szűnt meg és kik voltak a tagjai? hol lehet fellelni őket ill. kapcsolatba lépni velük?


Ezt a kérdést nem véletlenül írtam ki, komolyan érdekel és szeretnék valami használható úton elindulni. Kérem, aki tud valami érdemlegeset ezzel kapcsolatba, mindenképp szóljon hozzá, avagy írjon nekem privát üzenetet.


Legyetek Áldottak!



#vallás #ezoterika #vezető #szervezet #hit #mágia #okkultizmus #Wicca #új pogány vallás #rejtett tudomány
2015. júl. 17. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg beteljesítették a szerepüket és szétszéledtek, esetleg egy kis magjuk maradt csak fent akik folytatják az eddigi dolgukat.

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok ez által de nem hinném, hogy a boszorkánysággal kéne foglalkoznod nagyon. Ha eddig kifejezetten nem érdekeltek, de észlel paranormális jelenségeket, akkor jobb lenne valaki olyan felé fordulni aki többet ért ezekhez a dolgokhoz és ennek ellenére nem a sötét oldalhoz konvergál az illető. Ez csak egy jó tanács.

2015. júl. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

A boszorkányok nem gonoszak főleg a wiccák.

Egyépkén kicsit sem használható út a boszorkányság jó a wicca kb 50 éve létezik hát a mágia nem 50 éves.

Mágustól tanulj dogmák nélkül anélkül hogy megmondanák kiben higgy.


Tele van dogmákkal a varázspálcát csak hajnalban vághatod le mittudomén milyen fából na ez baromság egy ceruza is lehet varázspálca ha be van avatva csak hogy 1 példát említsek a számtalan közül.

2015. júl. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Felnőttek a gyerekek, és már nem játszanak boszorkányosdit.
2015. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretem, ha megmondjàk nekem mivel kellene foglalkoznom avagy se, ez maradjon az én dolgom. A kérséseimre mèg nem katam értelmes és hasznàlható vâlaszt, ellenben minden mâsra igen ( persze èrtelmesebbnèl èrtelmesebbeket ).



Örülnèk, ha valaki a kérdéaeim megvâlaszolâsàra hasznàlna annyi karaktert, mind ismeretlen szemèlym kategorizàlàsàhoz.

2015. júl. 18. 23:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Isten őrizz,hogy megmondjam miben higgy!

Én csak rávilágítottam,a tényekre és hogy ha az igazi mágiába veted magad sokkal eredményesebb lehetsz és több fogalmad lesz a világról de ha te a dogmákban szeretnél élni ez tesz boldoggá valószinű ebben az életben ezt is kell csinálnod és életed végére valamicske tudás birtokába juthatsz így talán a következő életedben megláthatod az igazságot.

A wiccák jót tesznek szeretnek szóval nincsen velük semmi baj.


Egy értelmes válasz:Rákerestem a neten és 3-mat is találtam vannak coven-ek írni kell a vezetőnek és "tanítanak" ha úgy látják komolyan gondolod bár szerintem akkor már megtaláltad volna őket mivel 15 perc alatt találtam 3-mat.

olyan is van ahol skype-on tanitanak tehát nem gond akárhol laksz de ha 15 percet sem voltál hajlandó rá áldozni a keresésre nem tudom hogy lehetnél wicca mert ez elkötelezettrséget kíván mint minden mágiával foglalkozó vallás vagy maga a mágia és ennek fényében én biztos nem tanítanék neked semmit.

Ja és attól hogy oda írod hogy áldás a végére inkább csak úgy tűnik hogy fogalmad sincs az igazi szeretetteljességről és magadat sem ismered hiszen akkor bevallanád magadnak hogy ezt nem gondolod komolyan például azoknak nem üzened akik itt gúnyolódnak rajtad esetleg és nekem se szerintem.

Remélem fel tudod fogni amit mondtam és nem húzol még egy szemüveget a fejedre.(Bár ezt tartom valószinűbbnek.)

2015. júl. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Érdekelne, hogy az igazi mágiába hogyan vethetem bele magam?

2015. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ismét csak megköszönni tudom a kioktatós - lekezelős és mellé kicsit lenézős, számomra sajnálkozós hangzatú választ.

S persze a végére egy kis gúnyolódás (Y)


Kedves válaszoló, inkább hanyagolj kérlek...bár gondolom ezek után "márcsakazértis"m megírod nekem a magamét (Y), hajrá.


Sajnos, a valódi kérdéseimre még mindig nem kaptam választ és szerintem nem is fogok.

2015. júl. 19. 20:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, tulajdonképpen ilyen, hogy boszorkányszövetkezet nem volt.


Boszorkányszövetség néven volt egy weboldal, de nem felügyelték a wiccákat, mert az egy másik társaság.


Nincs boszorkánysággal kapcsolatos minőségbiztosítás, és aki okleveleket, és egyéb hasonlókat gyárt, "vizsgáztat", az csak pénzt csinál a reklámból. Volt több ilyen kezdeményezés. Én a mágusszékre emlékszem, ahol a wiccák és a boszorkányszövetség együtt akart működni, de nem jött nekik össze.


[link]


Itt nézelődj, ha ez érdekel.

Erre gondoltál, vagy létezik valami, amiről én nem tudok?

2015. júl. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elég egyértelmű válasz volt:keress rá és találsz 3-mat

Igazad van inkább hagyom ugyis feleslegesen magyaráztam.

2015. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annak akit az igazi mágia érsekelt:

Olvass sokat szűrd ki a dogmákat meg a hülyeséget pl franz bardon az igazi beavatás útja.

Ez a legjobb gyakorlati könyv a témában a legkevesebb dogmával és ha végig csinálod megváltozik az életed de nehéz lesz.

2015. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!