Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért esik nehezére felfogni...

Miért esik nehezére felfogni az embereknek hogy Leonardo da Vincivel földönkívüli sugallatra találta fel a találmányait?

Figyelt kérdés

Az ősi idegenek sorozat nagyon szépen elmagyarázza ezt.

Mégis van néhány ismerősöm aki nem hiszi el.

Ilyen nagy feltaláló nem születhet csak úgy magától! mennyi erre az esély hogy megtörténjen? egy természetben élő embernek mégis hogyan juthatna eszébe hogy repülőgépet tervezzen??

Az ember nem tud kitalálni nem létező dolgot, vagyis olyat amit még nem tapasztalt. ebből következik hogy a tudása idegen lényektől származhat!

Ezt cáfoljátok meg ha tujátok! :D



2016. ápr. 10. 15:43
1 2 3
 21/25 Wadmalac ***** válasza:
67%

Nos, Leonardo egy zseni volt. És még ehhez volt egy kupac tanítványa is, fiatalok, nem begyöpösödött aggyal. És bizony sok Leonardo találmány bizony valójában az ő inspirációjára, de valójában a tanítványaitól származik.

Csak példaként, egyik vázlatról ismert, hogy egy tanítványáé, azok éppen egy meglehetősen modern, mai kerékpár vehető ki, hátsókerék hajtással, vázháromszöggel stb.

Korának technikai feltételein jócskán túlmutató ELMÉLETI találmányok ezek, fejben fejlesztve.

Néha megdöbbentő, de ha már fantáziálni akarunk, egy ottragadt időutazó reálisabb mese, mint az ufók.

De persze ez is mese.

Leonardo sokat tervezgette a különböző örökmozgókat is. Ismerjük el, bármi modern tudás birtokában nem tette volna.

2016. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

Hallottad már a mondást, hogy ne higgy el mindent, amit hallasz?

Leonardo-nak valószínűleg úgy jött a repülő terve, hogy látta a madár repül, az ember nem. Nem hiszed el, hogy egy ember lehet olyan kreatív, hogy a körülötte lévő dolgokat le akarja másolni vagy megszerezni?

Sok tudós vagy, ilyen nagy elmének viszont legtöbbször születni kell! Ha valaki születhet hat ujjal, valaki miért nem születhet nagyobb logikával és ésszel?

Ezen logikád alapján azt mondod, hogy a lámpát, az autót, a Rubik-kockát is idegenek találták fel, és minden mást a világon?

Mellesleg az ismerőseidnek lehet saját véleménye, ez esetben pedig nekik van igazuk.


És utólag írom, hogy nem kell mindenre ráragasztani a földönkívüli címkét!

2016. jún. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! Főként azokat amik "ellenem" szóltak, sajnálattal láttam hogy többen egyet értenek velem :(

(Nem kell elhinni) de azt a sok marhaságot csak viccből illetve méregből írtam ki az oldalra mert megnéztem a fent említett ősi idegenek epizódot. Jól esett hallanom a hogy mások is értelmesen gondolkoznak. Figyeltem a kérdés kiírásánál hogy a legprimitívebb,és okoskodó legyen, valamint az érveket a fent említett film művészeti alkotásból emeletem át. De nem szabad megijedni, attól még hogy én nem vagyok őrült, százával nyüzsögnek az interneten olyan emberek akik tényleg azok.

Mindenkire nyomtam egy (nem tudom hogy hívják) Zöld "likeot"

2016. jún. 7. 14:29
 24/25 anonim válasza:
Mert csak
2016. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23: reméltem is hogy csak viccből kérdezted :)
2016. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!