Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megdöbbentő! Újabb titokzatos...

Megdöbbentő! Újabb titokzatos felvételek kerültek elő a Marsról! Mit gondólsz erről?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 13. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
A mai világban, amiben szinte mindent lehet manipulálni még a saját szememnek se hiszek, nemhogy egy szakértők által pár perc alatt elkészíthető képanyagnak.
2016. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem gondólkodom, mert amikor gondólkodást látok leírva, akkor már nem tudom, hogy mire gondóljak, de mégis gondólkodóba esek, végül aztán felhagyok azzal a reménnyel, hogy a gondólkodás kifejezés leírására magyarázatot kíséreljek meg találni.
2016. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
92%

Én azt gondólom, hogy már kezeltetni kellene a rögeszmédet, mert ahogy nézem, kezd elhatalmasódni rajtad!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=gond%F3lsz&k..

2016. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Újabb titokzatos felvételeket, amik valódiak is, nem a blikk fogja leközölni.
2016. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Direkt irod minden kerdesnel idegesitoen es rosszul a gondolsz szòt? Vagy nemtudod hogy nem hosszù ò-val kellene??? Amugy elegant rogeszmes vagy !
2016. ápr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szóval mivel a vidibe az úgy kb a neandervölgyi emberel egyezik meg akor az egy űrhajós ősemberé xd?
2016. ápr. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

A helyzet az hogy ezek már marha régiek. én először 7 éve láttam ezeket.

Szinte biztos hogy valódiak. Ami kevésbé valószínű hogy ezek tényleg azok aminek látszanak. nem csupán kődarabok.

2016. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kori80 ***** válasza:
2016. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Emberek. Az emberi agy tulajdonsága, hogy bizonyos dolgokhoz korábban már látott formákat próbál rendelni (lásd bárányfelhő). Azért, mert egy kődarab hasonlit egy koponyához, még nem lesz koponya. Ne szopjunk már be mindent egyből.
2016. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!