Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha elrabolnak az ufók álmomban...

Ha elrabolnak az ufók álmomban, az az elrablást bizonyítják?

Figyelt kérdés
Gyakran álmodok arról, hogy űrhajó lebeg az ablakom előtt és kis szürke lények lebegtetnek ki az űrhajóra és ez gyakran ismétlődik. Azért van ez, mert megtörténik, csak az emléknyomokat tőrlik és ezért nem emlékszek rá, de a tudatalattiban megmarad és egy álmot sző rá?
2016. ápr. 19. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2016. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Igen, elrabolnak, és kitörlik az emlékeidet.

Az enyémet is kiakarták, de nem sikerült teljesen, mert tudom, hogy én vagyok Einstein.

2016. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Engem is elraboltak. Este lefeküdtem aludni, és reggelre volt egy karmolás a nyakamon. Véletlenül se nyúltam oda vagy volt ott macskám. Az ufók voltak, elhiszed?


Mert én nem.

2016. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem lebegj el egy orvoshoz
2016. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Ha elraboltak az ufók, tegyél feljelentést a rendőrségen.
2016. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerelj kamerát a szobádba. a kamera az ágyra nézzen ahol alszol de az ablakba is tehetsz egyet. mást nem nagyon tudsz csinálni vagy kérj meg valakit h virrasszon melletted. :D De am meg nem tök mindegy? úgyis csak szondát ültetnek a fenekedbe.. azt meg kilehet birni
2016. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 death42 ***** válasza:
62%
Nem
2016. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Igen!

Ugyanúgy, mint amikor Hófehérke jelenik meg álmodban, a hét törpe bizonyítéka!

2016. ápr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A kamera nem rossz ötlet. Viszont ha tényleg elraboltak valakik vagy valamik és ez korábban volt és most álmodsz róla, akkor nem sokat ér a kamera. A rendőrségen max. kinevetik ameddig nincs kézzelfogható bizonyíték. Ha továbbra is gyötörnek az álmok, akkor menj el egy szakemberhez. De az is lehet, hogy csak nagyon rápörögtél a témára és álmodsz is róla.
2016. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én tudom, hogy téged elraboltak az UFO-k. Tudom...
2016. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!