Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az ufók elrabolnak, megkérd...

Ha az ufók elrabolnak, megkérdezzem tőlük, hogy mennyi hideg élelmet és ruhát vigyek magammal, a tartózkodás idejét tekintve?

Figyelt kérdés

Jó tudom, idegenek, nem ufók...

De azért alsógatyát váltani kéne naponta, tusfürdő is kell, nem lehet csak egyik pillanatról a másikra meginvitálni egy csillagközi utazásra...

na meg itt a kaja, ők ugye ki tudja mit esznek, nekem a babgulyás konzerv, meg lecsó kell, mert a földi ízeket azért szeretném sokáig élvezni.



2013. nov. 30. 11:33
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
85%
a kaja és a ruha lesz a legkisebb gondod inkább a seggedben kotorászó idegenekkel leszel elfoglalva
2013. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

igen, ezek a problémák, még utazás előtt fel kellene h merüljenek.

szóval egy alapos méregtelenítés a bélrendszerben , az sem ártana utazás előtt, de hát az min 10-12 óra, míg a hashajtó kipucol, addig szóljak nekik, h holnap jöjjenek vissza, és addigra össze is tudok pakolni, konzervek, ruhák, tisztálkodáshoz szükséges szerek.

nem tom útlevelet vigyek-e?

2013. nov. 30. 11:43
 3/52 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mindenféleképpen kérdezd meg, mert ha barátságosak, szerintem 10-15 percre simán leraknak a Tesco-nál (mert ott a legkisebb is számít) és be tudsz vásárolni . Ha van nálad egy százas akkor kocsival is mehetsz a boltba, bele fog férni 2 karton babgulyás és paprika, paradicsom, tojás stb . De ejnye-bejnye a reggelikre és a vacsorákra nem gondoltál ? Kenyér is kelleni fog, és hogy ne legyen olyan száraz magában vehetsz mellé tesco gazdaságos ízű krémet is, meg s buget majonézt . Kellemes utazást kívánok ! :-)
2013. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
az UFÓK nem rabolnak el téged hosszú távon az elrablások a kizárólag csak vizsgálati cipőbolt történetek évek óta vizsgálják az emberi DNS-t az idegenek azért, hogy idegen hibrideket hozzanak létre a saját tudtukat átörökítik az idegen hibridekben, hogy jobban beleolvadjanak az emberi közösségben csak az arra alkalmas emberek lehetnek velük kapcsolatban.
2013. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
63%
És aki esetleg élvezi, ha a seggében matat valaki, az kérheti, hogy rendszeresen rabolják el?
2013. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

nem rossz ötlet, h álljunk meg a tesconál, de mi van a parkoló közepén leszállnak és mindenki észrevesz minket, így már esélyem se lesz bejutni vásárolni, mert azt hiszik ET vagyok, h egy korongból szálltam ki.utána meg jönnek majd a biztonságiak, és elakarnak kapni:)

inkább inkognitóban mennék, ezért is írtam, h kérnék tőlük egy nap haladékot, és akkor gond nélkül össze tudok készülbni.

De nem tudom fényképező gépet vigyek-e?mert azért újdonsült ismerőseimmel képet is kellene készíteni, az utazás öröméra, és az emlékek ápolására.

nem akarok szára kaját, mert ha behatóbban tanulmányozzák a hátsó testnyílásomat, akkor jobb ha lédús étrendem van , mint a babgulyás és lecsó, mert így könnyebben tisztul a szervezetem is.

2013. nov. 30. 12:09
 7/52 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen átmosnak, mert ciki lenne, ha közben lef*snád őket.
2013. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
71%
Azt mondják az idegenek intelligensek... Tehát ne félj, téged nem fognak elvinni! Mert bizony aki ilyet képes kérdezni, attól aligha szeretnének magukhoz venni DNS-t... :D
2013. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

utolsó!

ez akkor azt jelenti, ha elküldöm, őket, h holnap jöjjenek vissza, mert össze kell pakolnom, és kaját kell raknom, akkor azt hiszik, nini egy rendes földlakó, még egy sem kért ilyet...ezt inkább hagyjuk, mert lehet a génjei felvirágoztatnák a fajunkat, és nem csak a bolondabb földieket tudnánk akkor ijesztgetni?

2013. nov. 30. 12:22
 10/52 anonim ***** válasza:
A 8-as vagyok. Egy intelligens vendéglátó ( mert bizony ha elvisznek, te vendég leszel náluk. ) ilyesmiről is gondoskodik. Ezt egy intelligens földlakó is tudja. Tehát ha visznek, nem azzal fognak foglalkozni, hogy te mit pakoltál, mivel tudják hogy illik a vendéget etetni, itatni, minden kínját baját orvosolni... cserébe mindent hagynod kell. Értsd úgy, hogy oda nyúlnak ahová akarnak... ;)
2013. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!