Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tömeges UFO észlelés Mexikóban...

Tömeges UFO észlelés Mexikóban. Te hogy látod?

Figyelt kérdés

Napjainkban meglehetősen nagyra dúzzadt az idegen objektumok észlelési gyakorisága ! A legtöbb ember élete folyamán látott már azonosítatlan repülő tárgyat és megosztotta azt az élményt vagy barátaival vagy a családtagjaival.


Vannak akik elfogadják,hogy mit láttak míg mások azt hiszik,hogy hallucináltak , számtalan videó került megörökítésre az utóbbi időkben lássunk is most egy nemrég készült felvételt.


Mit gondólsz erről a felvételről? Ez UFO? [link]


2016. ápr. 22. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ezek igazi ufókok lehetnek. LÁTHATATLANOK. Semmi nem látszik.
2016. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

"A legtöbb ember élete folyamán látott már azonosítatlan repülő tárgyat."

Hogyne.

2016. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Gondólsz
2016. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én azt gondolom 1000 év múlva, nem lesz kérdés, hogy benne létező idegenek vannak, addig meg találgassunk beszélgessünk róla, aki tudja úgyse mondja el, ha meg elmondja úgyse hiszi el a legtöbb ember..


lehet róla beszélgetni csak nincs értelme sajnos, legalább is nem ezen a fórumon

2016. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik fórumon van értelme? Elmenék oda, mert érdekel a téma
2016. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akartam kérdezni, hogy melyik fórumon érdemes erről a témáról beszélgetni?
2016. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizonyára tényleg UFO. A videót is ők vitték el! Kiírta; "Ez a videó nem elérhető". Mert már az UFO-k elvitték.
2021. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Szivessen megnéztem volna a videot, de nem lehet „kinyitni“ a felvételt! Egyébbként tényleg egyre több eset van mostanàban!
2021. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A konkrét kérdésre válaszolva:


Mexikóban egyre többen vedelnek, berúgva kijönnek a homályos kocsmából, és hirtelen szembe nappal nem látják rendesen, hogy egy madár vagy egy repülö repked az égen.


Azonosítatlan repülö tárgy a pontos megnevezés, nem az hogy földönkívüli repülö jármü.

Azonosítatlan repülö tárgy:

-Be szeretném jelenteni, hogy láttam valamit repülni az égen.

-Mi volt az?

-Fogalmam sincs, nem ismertem fel.

-Le tudja írni hogy nézett ki?


-Nem emlékszem pontosan, de mintha...

vagy:

-Fényes volt...(és jön a mese)


Feltünt valakinek, hogy talán azóta nött meg az észlelések száma, amióta polgári felhasználásra is lehet drónokat beszerezni?

2021. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!