Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 3 élhető bolygót találtak mik...

3 élhető bolygót találtak mik élhetnek rajtuk? Mit gondólsz?

Figyelt kérdés

[link]

Na most milen lények élhetnek rajtuk?ezt sajnos nem tudom mert nem jártam még ott... viszont ki lehet következtetni

együtt következtessük ki miféle csodás-és kevésbé csodás teremtmények lakhatják eme csodás---vagy kevésbé csodás bolygókat.Szerintetek?



2016. máj. 2. 21:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nincs ötletem.
2016. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
semmi?
2016. máj. 2. 22:02
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondólatok élnek ott.
2016. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Látod első?Szégyelld magad második válaszolónak legalább volt valami ötlete.
2016. máj. 2. 22:09
 5/26 anonim ***** válasza:

Azért írta a második, mert a gondol szóban mindkét o betű rövid. (más írásodnál is láttam)

Amúgy a kérdésre válaszolva izgalmas elképzelni egy hozzánk hasonló vagy magasabb fejlettségi szinten álló fajt, akiknek egész mások a jellemzői, mint az embereknek. Merőben más kultúrával, történelemmel. Lehet, hogy ami nekünk nagyon fontos az nekik szinte semmit nem jelent és fordítva. Rengeteg tudás cserélhetne gazdát, ha egyszer bármilyen módon megismerhetnénk egy ilyen fajt.

2016. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Én az gondólom, hogy a moderátórók nagyon elnézőek veled, kedves tróóll. Milen szó nem létezik. Kik találták? Indexen kívül esetleg valami elfogadható tudományos portál, szaklap, könyv?
2016. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Ozmium42 ***** válasza:
82%
Lehet, hogy semmi nem él rajtuk, mert ott nem alakult ki az élet. Az is lehet, hogy volt élet, de már teljesen kipusztult.
2016. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Hát de én így láttam itt a gyakorin a sok kérdésnél, akkor ez a helyes írásmód.

Kedves avagy kedvetlen utolsó itt egy elfogadhatóbb tudományos oldal ahol írnak még erről:

[link]

2016. máj. 2. 22:52
 9/26 anonim ***** válasza:

Izgalmasan hangzik, hogy ott eltelik 1év, itt 28 nap.

Szerintem nem fejlett lények lakhatnak ott, ha laknak.

2016. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

"A 40 fényévnyi távolság miatt ezek a bolygók lehetnek az elsők, amiket meg is tudunk látogatni "

Aha, persze, meg is tudjuk látogatni. Legjobb esetben talán ükunokáink. Ha most találnának ki rögtön valamit, ami a fény sebességének a felét eléri, akkor is 80 évig tartana oda az út, és mire a szonda eljuttatja a Földre az információt, az is 40 év. De nem fognak kitalálni fele fénysebességű űrjárművet most, szóval ez a 120 év ez nagyon a minimum, hogy közvetlen információt kapjunk arról, ami ott van.


Hogyan lehetne kikövetkeztetni, milyen élet van ott, ha van? Eddig is lehetett tippelgetni, milyen élet lehet egy másik bolygón, amíg ezekről nem tudtunk.

Én rosszmájúan csak baktérium szintű életre tippelek.

2016. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!