Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 3 élhető bolygót találtak mik...

3 élhető bolygót találtak mik élhetnek rajtuk? Mit gondólsz?

Figyelt kérdés

[link]

Na most milen lények élhetnek rajtuk?ezt sajnos nem tudom mert nem jártam még ott... viszont ki lehet következtetni

együtt következtessük ki miféle csodás-és kevésbé csodás teremtmények lakhatják eme csodás---vagy kevésbé csodás bolygókat.Szerintetek?



2016. máj. 2. 21:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Remélem dínók.
2016. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Legyetek már kreatívabbak.Hová lett a kreativitás?Régen feltettem volna ezt a kérdést rögtön jött volna 20 válasz hogy így néznek ki ez lenne a nevük satöbbi... most meg...

Kihaltak a kreatív emberek vagy mi?

2016. máj. 2. 23:05
 13/26 anonim ***** válasza:

Te most viccelsz? Miféle kreativitást vársz? Vagy esetleg összekevered ezt a rovatot a humor rovattal? Ha ennyire viccelődhetnéked van, akkor írj oda.

Ami a konkrét kérdést illeti, azt sem tudjuk, hogy a szomszéd bolygóinkon meg holdjainkon valójában mi van, nem még sok fényévnyire innen!

2016. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%

Kreatív Kata válasza:


1. bolygón kicsi sárga tetraédererek nagy lelkivilággal

2. bolygón nagy ikozaéder fejű, uszonyokkal rendelkező lila hosszú lábú futónövények

3. azok a politikusok, akik privatizálták, elkergették az ott lakókat és azok a föld alábújtak, nem látom, milyenek

2016. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
*a föld alá bújtak - vagy a bolygó alá
2016. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

ez sem olyan rossz de nem is a legjobb

komolyan hová tűntek akiket érdekel a dolog???

2016. máj. 2. 23:59
 17/26 anonim ***** válasza:

Kreatív Kata válasza:

hogyhogy nem a legjobb? ezt látni ott, tudom, mert hosszúúúú szemem van

2016. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szerintem Elsőnauták, Másodikoidok és Harmadiklábúak.
2016. máj. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Te most viccelsz? Miféle kreativitást vársz? Vagy esetleg összekevered ezt a rovatot a humor rovattal?"

Biztos vagyok benne hogy erről szó sincs, ugyan már hogyan is lehetne összekeverni a két rovatot! X-D :D :'D

2016. máj. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

RG: You found that the two innermost planets receive four and two times the amount of radiation as the Earth receives from the sun. What does this mean for these planets’ potential habitability?


de Wit: For these planets, we cannot rule out the possibility of them harboring sweet spots for habitability by the western limb of their dayside. If the planets have an atmosphere, it’s possible that winds would bring the hot air to the night side, where it would cool down, and then come back to the dayside. In such a scenario, there may be temperate regions around the western dayside.


[link]

2016. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!