Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Anyahajó jelent meg Ausztrála...

Anyahajó jelent meg Ausztrála felett! Na ezekre a képekte varrjatok gombot szkeptikuskék!?

Figyelt kérdés

[link]

Mint ahogy az a képeken tökéletesen -vagy tökéletlenül- kivehető egy anyahajó jelent meg az égen, na erre senki nem fog tudni gombot varrni!Mit gondólsz az esetről?



#támadás #félelem #invázió #lézer #idegen lény #2016 világvége #féleémetes #idegen hajó
2016. máj. 3. 12:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Anyahajó jelent meg Ausztrála felett"


Persze, mert "Ausztrála" felülről apahajónak látszik, és az anyahajó jött párosodni. Tavasz van.

2016. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
61%
Ez jó, rányomsz a "A videót itt lehet megtekinteni"-re, azt egy teljesen más témájú cikket hoz be, aminek halvány lila fing köze nincs ehhez a hülyeséghez. :D
2016. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Birom ezeket a 3 megapixeles képeket, bármi lehetett a képen. Szerintem Bözsi néni tyúkja volt!
2016. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az teljesen biztos, hogy jönnek és rögzítik a földi élet képeit kamerákkal. Ma már akár te is vehetsz ilyeneket amit megtévesztésre fel lehet használni és tényleg nagyon látványos dolgokat tud művelni fenn a távolban reptetve.


Hidd el, megfelelő távolságból fotózva, erről se mondaná meg senki, hogy mi van a képen. Főleg ha közben ki bekapcsolod a világítását, akkor olyan hirtelen tűnik el, mint ha a lámpát oltották volna le az éjszakában.


[link]

2016. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Már nem is vagyok szkeptikus. Láttam négy homályos képet, amin bármi lehet és azt is írja, hogy ufo kutatók szerint ez anyahajó.


Megtértem. Ez csakis egy anyahajó lehet.

2016. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam már ilyet Mezőcsokonya közelében, iszonyatos süvítéssel suhant el Mesztegnyő irányába, akkora volt, mint az egész Mecsek, teljesen eltakarta az eget. Egyetlen ilyen hajón több százmillió vérszomjas, ölni kész reptoid is lehet!
2016. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Behalok rajtatok :D
2016. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!