Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért gondolja mindenki, hogy...

Miért gondolja mindenki, hogy ha idejönne egy idegen faj, akkor egyből "lelézerágyúznának" minket?

Figyelt kérdés

Szerintem akik ezt gondolják, azok magukból indulnak ki, ugyanis az ember tényleg ilyen: a történelem is erről szól, az ember öli fajtársait a hatalomért, pénzért. És ha a fajtársait képes megölni, akkor egy idegen fajt miért ne?

De szerintem baromság az emberből kiindulni. Elég egoista felfogás az ilyenek részéről, hogy azt gondolják, minden más faj úgy gondolkozna mint ők, vagyis ahogy az emberek. Mert szerintem ha léteznek idegen fajok (márpedig elég sok bizonyíték van rá, nem csak mostanról, még az ókorból is), akkor már rég kinyírhattak volna minket, ha akarnának. De ebből is látszik, hogy ők intelligensebbek nálunk, mert nem teszik. Ha ne adj'isten, az ember eljut oda, hogy képes lesz olyan ürjárműveket készíteni, amivel lehet utazni az űrben, reménykedjen minden másik faj, hogy nem talál rájuk, mert az ember első dolga lenne kiírtani őket, csak hogy elvegyék amijük van...


Szerintem az ember nem csak a Föld bolygó rákos betegsége, de az egész univerzumé. Szerintem ha nagyon gyorsan nem változik meg az emberek felfogása a háborúról meg úgy általában mindenről, előbb utóbb az lesz a sorsunk, hogy kihaljunk, és jó eséllyel magunknak okoznánk a saját vesztünk..


2016. máj. 4. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Mondasz valamit...de nem is lenne kár az emberiségért :/ megérett a pusztulásra
2016. máj. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Ozmium42 ***** válasza:
Nem mindenki.
2016. máj. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igazad van valahol.

Igen esélyes, hogy magunkat fogjuk kinyírni.

2016. máj. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem mindenki! - én sem!
2016. máj. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az emberi történelem ilyennel van tele. Felfedeztünk egy új területet, aztán kiirtottuk az őslakosokat.
2016. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Tèvedèsben vagy, nem az emberől indulunk ki hanem termèszetben tapasztalható törvènyszerűsègekből, ès nincs okunk feltètelezni hogy más faj esetèn nem működnek. Nem fogom rèszletesen kifejteni, lásd etológia ès ökolgia, de dióhèjban te mint intelligens èlőlèny mikor törődsz mondjuk egy hangyával? Hát főleg ha zavar ès ki akarod nyìrni. Esetleg tanulmányozod, dehogy nem barátkozni akarsz az tuti. Aki űrhajót èpìt az nem fog egy ilyen szutyok fajjal haverkodni, ebben be is remènykedj, te se tennèd a helyèben.
2016. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tévedsz. Ők intelligensebbek, viszont az érzelmek és szimpátia háttérben szorul. Vegyük például a reptoidokat; Intelligens lények az érzelmeket feláldozták az intelligencia javára, vagyis az agyuk azon része elpusztult avagy részlegesen van meg. Ha élhető bolygót találnak, amire a foguk fáj megszerzik maguknak. Az emberi életet nem becsülik semmire lenéznek minket számukra jelentéktelen tényezők vagyunk. A legtöbb földönkívüli köztük a reptoidok is hikikomorik, röviden hikky -k. Nem jönnek ki az UFO-ból többnyire, csak végszükség esetén, ami talán még jól jöhet, mert ha kifogy az üzemanyag lezuhannak, mint annak idején roswellben, aztán ásóval és kapákkal, mint régen a földművesek fejbe lehet őket verni. Ők azért hikky-k, mert rászoktak az űrutazásra és a repülés a szenvedélyük. Ez ugyanolyan, mint bármelyik szenvedélybetegség. Valószínűleg az érzelmikből csak a repülési vágy maradt meg. A lézerágyúzás olyan rejtélyes szenvedély lehet, mint a gamereknél a játékszenvedély.
2016. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Miért gondolja mindenki...?"


Mindenki talán nem, de sokan.

Miért? Mert általános emberi tulajdonság, hogy magából indul ki. Azt feltételezi másról, amit saját maga is tenne. Ahogy egy fentebbi válaszoló is írta: miért közelednék máshoz, hacsak nem azért, hogy megöljem? Tipikus emberi mentalitás - értékek nélküli, értelmetlen.

2016. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mert nemsokára reptoid invázió lesz és mindmeghalunk tudod a 2016os világvége decemberben
2016. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg leplazmaágyúznának.
2016. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!