Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elképzelhető hogy a földönkívü...

Elképzelhető hogy a földönkívüliek fajtalankodtak már emberekkel vagy valami hasonló észlelés történt már valaha, vagy csak az emberek között vannak ilyenek és a földönkívüliek felülemelkedtek már ezen?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 20:31
1 2
 11/19 Cerevisiae ***** válasza:

Felteszem, tudomásod van arról, hogy az ember a csimpánzokkal együtt majdnem egy az egyben azonos genetikai állományt birtokol, és még így sem tudnak kereszteződni egymással. Az ilyen jellegű terméketlenség okán és más okokból kifolyólag is egyik faj képviselőjének se jut eszébe, hogy egymással hancúrozzanak (legalábbis én nem tudok erre példát).


Nem gondolod, hogy ezek alapján valami elképesztően valószínűtlen, hogy egy idegen lény ideérkezve vágyat érezzen arra, hogy velünk bujálkodjon? Miből gondolod, hogy egyáltalán hozzánk hasonló módon működő szaporítószervei vannak, amikor még itt a Földön is hihetetlenül gazdag változatosságban térnek el ezek egymástól? Miből gondolod, hogy egyáltalán minimálisan is hozzánk hasonló genetikai háztartása van, ill. hogy egyáltalán van genomja?


Szerintem az elképzelésed tükrében nagyobb a valószínűsége annak, hogy egy fickós polip megerőszakolja Dukai Reginát… :)

2016. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Cerevisiae ***** válasza:

Kérdezőtől: "...,vagy csak az emberek között vannak ilyenek és a földönkívüliek felülemelkedtek már ezen?"


Úgy érted, hogy "fajtalankodnak"-e egymással a nők és a férfiak? Nézz utána! A dolog egyáltalán nem szórványos...


Vagy, hogy az ember állattal? - és a magasan fejlett erkölcsű idegenek fejcsóválva bár (már ha van fejük), végül mégis elnézték nekünk az ilyen megbotlásainkat, így lemondtak a Föld nevű bolygó felrobbantásának tervéről?


Öööö...valaki érti itt a kérdés második felét? :)

2016. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Engem már lecidáztak párszor.

De lehet hogy tündérszellemek voltak.

2016. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Cerevisiae ***** válasza:

#13-ra:


Hoppá!

Ezek nem az Epszilon Eridani övezetből jöttek?


Tudom... itt mindkét fél esetében félreértésről van szó. Az eridanusiak testén a hallószervek elszórtan helyezkednek el, és leginkább az ember azon testrészére hasonlítanak, ami...izé... egyszóval ők azt hiszik, hogy a füledbe suttognak...

2016. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14

Nem, az enyémek olyan kis fülecskés kerekcicisek voltak.

Remélem még jönnek erre.

2016. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Cerevisiae ***** válasza:

Jaj... Azokat is ismerem, és ők tök közel vannak!


A Naptól számított második bolygóról jönnek, konkrétan a Hesperos Hot-point vénuszdombról (nagyon bírják a forró helyzeteket - 460 °C fok körül még kissé dideregnek). Igazi tűzről pattant menyecskék... :)

2016. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Cerevisiae ***** válasza:
Ja... előbbi megjegyzésemben a 460 °C előtt az nem mínusz akar lenni, hanem gondolatjel.. :D
2016. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
El is mennék hozzájuk ha olyan közel vannak de nekem csak egy golfom van.
2016. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Cerevisiae ***** válasza:

Hát... én szívesen felajánlottam volna neked a Millennium Falcon-omat, de tényleg ezeréves szaga volt, és amúgy is sajna' nemrégiben a bokor alól elvitte a macska...


Na jó... részemről itt az off-topic vége, fuss el véle...:)

2016. máj. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!