Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik nem hisznek az ufókban...

Akik nem hisznek az ufókban és az idegenekben, mivel magyarázzák a hasonló, illetve azonos tartalmú élménybeszámolókat?

Figyelt kérdés
Mármint az elég érdekes feltevés, hogy többmillió ember ugyanolyan módon kamuzik, nem? Ma, az internet világában még elképzelhető lenne, de hát már előtte is ugyanez volt a szitu a beszámólókat illetően. Valamint: Mi értelme annak, hogy én kitalálom, hogy elraboltak az idegenek, amikor valójában nem is, és evvel megkockáztatom, hogy az ismerőseim buggyantként kezdenek el kezelni? Legalábbis olyanról nem tudok, hogy valaki az ufóbeszámolóinak köszönhetően meggazdagodott volna. Tehát mi értelme lenne kamuzni?
2016. máj. 14. 04:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
1: Azért belegondolva: Az, hogy "Bevonultam pár hétre egy valóságshow-villába, eléldegéltem, meghúztam a bent lévő jó nőket, majd a végén kijöttem tömött zsebbel" valahogy nem ugyanaz a kategória, mint hogy "Elraboltak az idegenek, és kísérleteket végeztek rajtam." Előbbi dolog után inkább macsónak tekintenek, utóbbi után inkább buggyantnak. Ki a fene vállalná ezt fel a hírnévért? Meg eleve miféle hírnévről beszélünk? Hogy írnak rólad egy cikket az Ufómagazinban vagy a Hihetetlenben aztán szevasz? Ettől aztán marha nagy világsztárrá válsz, az utcán mindenki megismer majd.
2016. máj. 15. 13:39
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg így van, sokan csak hosszú évek múlva mertek nagy nehezen beszélni ezekről a rendkívüli dolgokról, amik történtek velük, pont amiatt, mert féltek, hogy nem hisznek nekik, esetleg bolondnak tartják őket.

Nagyon sokan pont azért kerültek valamennyire nyilvánosság elé, mert ezek az esetek felborították az addigi normális életüket, többször megismétlődtek velük, ezzel visszatérő pszichés traumákat, lelki rombolásokat, némely esetekben testi tüneteket okozva náluk.

Voltak olyanok is, akiknek csak furcsa visszatérő álmaik voltak, és bár az ilyen esetek nem okoztak náluk komoly lelki traumát, ahhoz elég zavaróak voltak, hogy magukban tartsák.

Így jobb híján kénytelenek voltak felkeresni pszichológusokat, vagy esetleg más szakembereket, akik ufo témában jártasak, de minimum a családtagoknak vagy barátoknak kitálalni hosszú évek múlva, hogy mik történtek velük. Sokan a nevük elhallgatását, vagy megváltoztatását is kérték, amikor nyilvánosság elé álltak, és csak így mentek bele abba, hogy ezeket a rendkívüli történeteiket közzétegyék.

2016. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12: A lényegre tapintottál.


Ami a hírnevet illeti, oké, az igaz, hogy néha azért megesik, hogy valaki világhírűvé válik a dolgoknak köszhönhetően. Ott van például Travis Walton, de az ő esetében az is szerepet játszik, hogy film készült a sztoriból (Égi tűz). De általában véve akkor sem jellemző dolog.

2016. máj. 16. 02:44
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Valótlant állítani, és áltudománnyal igazolni, alátámasztani, ez a politika! A korábbi rendszerben amit úgy hívtak hogy szocializmus, bizony azokból kerültek ki a vezetők, akik nagyobbat tudtak lódítani. Ez a tény azóta sem változott.
2016. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!