Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mekkora az esélye?

Mekkora az esélye?

Figyelt kérdés
Hogy az állítólagos ( amatőr ) ufó videók és képek valójában csak jól megrendezett figyelem/pánikfelkeltő dolgok amiket a kormány/ok rendeznek meg hogy jobban befolyásolják a lakosságot
2016. máj. 14. 15:25
 1/7 anonim válasza:
Szerintem megrendezett felvételek ezek, de én hiszek a földönkívüliekben. Még azt is eltudom képzelni, hogy egyes fajok érdekeltek az emberiség elpusztításában, míg mások segítenek. Nagy harc folyik ez biztos. Utolsó felvonás.
2016. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban érdekes felvetés
2016. máj. 14. 15:34
 3/7 anonim válasza:
Mérget, azért nem vennék rá:D
2016. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme lenne. Aki hinni akar, az úgyis belemagyarázza bármibe a hite tárgyát, akkor is ha semmi alapja. Aki elutasítja az ilyesmit, annak az orra alá dughatnál egy valódi földönkívülit, arra is rávágná, hogy kamu. A kettő között vannak a szkeptikusok, elvileg ők azok akik nyitottak, de érdemi bizonyíték híján kétkednek. Őket viszont úgysem ilyen erősen kamuszagú videók fogják meggyőzni.
2016. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ez a helyzet, fordított pszichológia.
2016. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

milyen pánikkeltő videóról is van szó?

én nekem nem jut eszembe egy sem

2016. máj. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6 Nincs itt semmi gond. Nem létezik se Teremtő, se ördög. A dolgok csak véletlenül történnek, egyedül a Földön van élet, itt is csak véletlenül:) Az emberek is csak viccből keresnek célt maguknak, mert nincs jobb dolguk, meg hát az öngyilkosság csúnya dolog, nem túl elegáns lépés. Egyedüli értelme az értelmetlenségnek van. Pusziii
2016. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!