Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufót láthattam?

Ufót láthattam?

Figyelt kérdés
az előbb kimentem a kutyámmal hogy elvégezzem a dolgát de mikor épp mentünk megláttam az égen 3 zöld fénypontot háromszőg alakban és tipikus ufónak láttam lehet ufó volt tényleg? ha igen mit akarhat?
2016. máj. 31. 23:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4-es, nem vagyok hülye, én is láttam már repülőt, és egynek sem volt zöld fénye, hanem sárga, mint a képen is látható. Ráadásul mivel nagyon magasan van általában, csak 1 fényfoltot lehet látni belőlük, mivel a távolság miatt összeoldadnak. Ha meg olyan közel lett volna a repükő, hogy 3 különböző fénynek látja a kérdező, akkor a hangját is minden bizonnyal hallotta volna, és nem tette volna fel a kérdést, mert akkor biztosan ő is tudta volna, hogy repülő. De ha te ennyire okosnak gondolod magad, cááfold az állításom:P
2016. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ozmium 42! Szerinted az UFO azt jelenti, ha valaki NEM TUDJA mi az???? Jézusom...

Mert szerinted olyan ugye nem létezik, hogy nem tudja, mert nem ismeri, de mégsem UFO! Nem hiszem egyszerűen el, hogy itt néha mennyire egyszerű emberek vannak! A csudába.

2016. jún. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Baromság amit ír a 11-es!

Ahány repülő és ahány napszak, annyi "fény". Elhiheted nekem, mert olyan helyen lakom, ahol percenként kb. 15-öt is láthatok egyszerre - ahogy húzzák a kondenzcsíkot nappal -, este ennél jóval kevesebb repül, de olyan nincs, hogy "CSAK" ilyen, vagy olyan fénye van!!! Millió lehetőséget és variációt láttam már, sőt....... elárulom NEM IS KELL, hogy a 3 fényjelenség meglegyen a repülő alján, akárhol, mert még ez is változó!!!


Miről beszéltek itt emberek???!

Akik szentül meg vagytok győződve a hülyeségetekről, és képzelgéseitekről!


Többieknek akik értelmesek ment a zöld kéz :DDD

2016. jún. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól tartok, a százalékodat elnézve bizonyára nem a sok értelmes és intelligens válasz miatt állsz 41%-on, úgyhogy szerintem neked nincs jogod eldönteni, ki ad értelmes választ és ki nem ;)
2016. jún. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#10

Tudományos tény...

Na nekem itt elég. Sziasztok! :D

2016. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!