Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudsz olyan oldalt, ahol...

Tudsz olyan oldalt, ahol "konteok"-ról fórum illetve azok ismertetése folyik?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék olvasni olyan oldalakat, ahol színvonalasan adják elő ezeket az elméleteket, főleg magyarul pl az Enigma TV, de az is jó, ha fórum is van benne, hogy tudjam, más értelmes ember mit gondol ezekről?
2016. jún. 4. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
2016. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek gagyik és elfogultak. Nem lehetne normálisat?
2016. jún. 6. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit írtam, az teljesen normális. ;)


#1

2016. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen mit akarsz? A konetók arra valók, hogy kicsit megmozgassák az ember fantáziáját, meg szórakoztassák őket. Olyan nagyon tudományos konteó blogot nem fogsz, mert nincs.

Amit az első belinkelt, az teljesen jó, én is sokszor olvasgattam már. Elfogult meg miért lenne?

2016. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
keress rá a piros pirulára ;)
2016. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az attol fugg mit akarsz! mert ha fantaziadus mesekkel akarod elkabitani magad abbol szerintem mar Dunat lehetne rekeszteni!De ha az igazsagot akarod az a masodikban benne van! Kerdes hogy melyik pirulat akarod! a kendozetlen igazsagot vagy a hangzatos fantaziadus hazugsagokat?!
2016. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!