Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A pestis (fekete halál) egy...

A pestis (fekete halál) egy földönkívüli vegyi támadás volt? Mi volt ezzel a céljuk?

Figyelt kérdés

A pestis idején lejegyezték, hogy mielőtt megjelent a halál kaszált a mezőkön. Mit is jelent ez ?

Furcsa maszkos ijesztő külsejű fekete ruhás, testük egészét ruhájuk ellepő emberek jelentek meg a mezőkön és azt írták kaszáltak a mezőn. Hallották a kaszának a hangját, de a búta ott maradt. Hatalmas bűz jelent meg a mezőn ezek után és másnap megérkezett a pestis és a lakosság 1/3-a néhol több oda lett.


A mai permetező, biológiai hadviselésre emlékeztet a dolog. Ma így írnánk le a pestist. A permet fehér folyadéka, pont olyannak látszik, mint a kasza a hangja is olyan, mint a kaszáló emberé.


Ma értetlenül állunk a fekete halállal szemben, ugyanis olyan gyorsan terjedt és olyan elszeparált területeken jelent meg, mely teljesen lehetetlennek tűnik, figyelembe véve, hogy légi közlekedés nem lévén.


Figyelemre méltó, hogy mindenhol ahol kitőrt a pestis bűzös ködről tesznek említést és az égen megmagyarázhatatlan fényességű fényekről és ezek egyöntetűen megjelennek minden helyen, úgy hogy kapcsolat nem volt ezen területek közt. Ráadsul több ilyen középkori pusztító betegség ugyanilyen bizarr dolgok előzték meg.


Ma felvilágosult emberként, ezt UFO vegyifegyver támadásnak nyílvánítanánk. Gyakran bevetettek a földönkívüliek pusztító fegyvereket az emberek ellen. Hogy más példát ne is mondjak, Szodoma & Gomorrát atombombával pusztították el, mert bűnösök voltak. Most nem részletezem milyen szexuális vagy más bűnökben, de gyakran felmerül a történelemben az a motívum, hogy amikor elszaporodik az ember vagy Istennek (földönkívüliek) nem tetsző dolot csinálunk, akkor megtizedelik a lakosságot.


Lehet, hogy ki akartak írtani minket, lehet hogy csak a lakosságot akarták lecsökkenteni, ezt nem tudni. Tény, hogy az emberek kis része túlélte ezeket a halálos kórokat és immunissá lett ellenük.

Mi lehet az oka, hogy a teremtőink ellenünk fordulnak időnként?



2016. jún. 6. 19:09
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

"Komolyan nem esik le hogy már alapból milyen ostoba az egész feltételezés? Mégis hogy gondolkodott az az idegen? "


Ez szépen le van vezetve az Ősi idegenek c. dokuemntumfilmben a Discovery channelen. Az idegenek többszőr kiírtották az általuk létrehozott emberi fajokat. Minket azért nem tudtak, mert nagyon elszaporodtunk, de próbálkoztak vele. Másféle fajt akarnak. Kísérleteznek, mint te a lombikban ;)


Hollótoll a válaszomban kifejtettem, hogy ilyen gyorsan nem tud terjedni egy járvány. Ott van a tudósok elemzése és a link. Ezt idegenek csinálták. Vajon miért?


"Én imádom az ilyen összeesküvés-elméleteket: "Hihetetlen!"magazin és társai, meg persze a net is dugig van ilyenekkel. Van köztük gagyi, de persze olyanok is, amelyek teljesen életszerűnek, hihetőnek tű"


Pontosan leírtam, hogy tudósok bizonyították be hogy nem terjedhet ilyen gyorsan egy járvány. Ha az okokat keressük, akkor a járvány felbukkanásakor észlelt titokzatos fényjelenségek és idegen technológiájú egyedek egyidejű felbukkanása mindent megmagyaráz.

2017. aug. 19. 16:34
 32/39 anonim ***** válasza:
Vétek mindenkinek megtanítani az írást,és olvasást.
2017. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#32 miert hogy hatalmaskodhasanak a tudatlan tomegeken?

igy is hatalmaskodnak de megis kevesbe mintha valoban rab-allatok modjara elne a nep

2018. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

ööö a pestis nem a hullák nem megfelelő vagy egyáltalán elhanyagolt temetésével terjedt? lényegében a felszínen bomlott le jó pár tetem, és e baktériumok zabálták meg az élőket? sokat tesz a latba a higiénia, az életkörülmények és a táplálkozás...

és amint mélyebbre temettek hamvasztottak a járvány a "csodával" határos módon visszaszorult? mindjárt utána olvasok, de biztos közelebb álok mint a kérdés.

2019. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

[link]

de benéztem :(

2019. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 -remete- ***** válasza:
Érdekes elmélet. De szerintem a mindent átható kosz igénytelenség hozta el nekik. Nem ufok.
2019. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
szerintem is az lesz az, össze számolhatnánk ezen igénytelenségeket...
2019. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Seven05 válasza:

Érdemes végig nézni!

Ugyanis az egyesek által leírtakkal ellentétben van némi ellentmondás!

Pl: Hogy a spanyolnátha a föld két pólusán jelent meg egy napon, ami már azt is kizárja, hogy az egyikről terjedt volna másikra, mert akkoriban nem volt olyan jármű, ami 24 óra alatt átkelt volna az óceánon! De még sok más érdekesség is található abban a videóban amit megosztottam! És, ha valaki még mindig kételkedne, menjen el könyvtárba és keressen fel minden régi beszámolót, vagy dokumentumot!

2020. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Seven05 válasza:
2020. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!