Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Annunaki koponyát talált a...

Annunaki koponyát talált a marsjáró?

Figyelt kérdés

Közismert, hogy a Homo Sapient egy ide érkező idegen faj az Annunakik hoztak létre génmanipuláció segítségével. Ezek az idegenek az ókorban Istenekként köztünk jártak. A sumérek meg is örökítették őket múvészetükben : [link]


Rengeteg ilyen megnyúlt koponyát találtak a földön : [link]


Van olyan is, amit mesterségesen nyújtottak meg, mert hasonlítani akartak az Istenekhez és a többi ember előtt feltűnni : [link]


Elvileg az egyiptomi fáraók kezdetben keresztezettek és az ő ivadékaik voltak. Most már úgy tűnik a Marson is találtak Annunaki koponyát. Ott is jártak ? Esetleg az ottani civilizációt is őkhozták létre

Kérem, megdöbbentő video

[link]



2016. jún. 9. 19:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
látom egy fanatikussal van dolgunk :D én csak próbáltam a realitás talaján maradva lehetséges forgatókönyveket, megoldásokat keresni.. szóval kepe kalm
2016. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
# 11 Neked mindenki fanatikus, aki többet tud mit te ? :D
2016. jún. 15. 17:27
 13/25 anonim ***** válasza:
66%

"Elvileg az egyiptomi fáraók kezdetben keresztezettek és az ő ivadékaik voltak."

Ide tudtak csámborogni a messziségből, mégis hieroglifeket használtak?

.

kérdező [#12]

Ha többet tudsz mindenki másnál, miért itt kérdezősködsz?

[link]

2016. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
az nem tudás hogy elolvasol 1-2 cikket, könyvet és a benne leírtakat szajkózod. még csak nem is a te saját véleményed.. :D kész vicc vagy
2016. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%

Cuki, ahogy a koponyára nyomokban emlékeztető követ átrajzolják a videó készítői, hogy még jobban hasonlítson.


Amúgy fentebb megtaláltam Godzillát, és kicsit arrébb Pikachut is.

2016. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%
én egy egész focicsapatot találtam a képen.. ott vannak, keressétek őket :D ja meg a láthatatlan ember is ott van ám de csak az éles szeműek fogják kiszúrni :P
2016. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"az nem tudás hogy elolvasol 1-2 cikket, könyvet és a benne leírtakat szajkózod. még csak nem is a te saját véleményed.. :D kész vicc vagy"


Nem csupán 1-2 cikket olvastam. Az hogy leírtak benne bizonyítékokkal alátámasztott idegen találkozásokat, még nem lehet a véleményem? Ha te az alsót kijártad és csak 2 könyvet olvasták környezetismeretből, nem lehet a véleményed a tied ami abban van?


Bizarr emberek járnak ide ! :DD


"Cuki, ahogy a koponyára nyomokban emlékeztető követ átrajzolják a videó készítői, hogy még jobban hasonlítson"


Főleg, hogy nem kellett átrajzólni csak kontrasztosabbá tették, mert így is egyértelmű az idegen koponya.

2016. júl. 1. 13:09
 18/25 anonim ***** válasza:
60%

"Főleg, hogy nem kellett átrajzólni csak kontrasztosabbá

tették, mert így is egyértelmű az idegen koponya."


- Miért kellett kontrasztosabbá tenni? Egy koponyán emelt kontraszt nélkül is látszik, hogy koponya.

- Jól látszik, hogy nem csak kontrasztemelés történt.

- Kerekebbé, nagyobbá tették a felénk eső "üreget", hogy jobban hasonlítson egy szemüreghez. Erre kellett a nagy kontraszt is, mert alapjáraton, csak egy széles csík.

- Körberajzolták a követ, ezzel terelve a nézőt, hogy koponya alakot lásson bele.

- Kifehérítették az eredeti zöldes-sárgás szín helyett, hogy még inkább koponya hatása legyen.

- A hátsó részre egy kamu bemélyedést rajzoltak, ami nyilvánvalóan nincs ott az eredetin.

- A tőlünk távol eső "szemüreget" durván átrajzolták, hogy mély üregnek látszódjon és ne csak egy kis bemélyedésnek.


Téged alaposan megszívattak egy álhírrel, de mivel nyilván sosem ismered el, így inkább véded.


Az eredeti (kontraszt emelve) és a kamu átrajzolás:

[link]

2016. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

# 18 Nem történt semmilyen átrajzolás. Nem értesz a fényképészethez. Kontrasztosabbá tették a képet és eltűntették a NASa által használt vörös szűrőt.


Ha olvasnád a linkelt ufologiai oldalt, ott le van írva, hogy kontrasztosabbá teszik, mert a nasa nem fókuszált felvételt használt és a kontraszt bekapcsolása után látszik a hátulsó szemgödőr. Ezt te is megnézheted a TV, vieeodon egy természetes jelenség. A másik hogy levették a NASA által használt vörös szűrőt, mert ugye a fehér fény a Marson is fehér.


Köztudott, hogy a NASA vörös színű szűrőt tesz a képekre, hogy ne keltsen szokatlan érzést a Marsi táj, de valójában ha megnézed ugyanaz a koponya az eredetin is.


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. júl. 10. 16:29
 20/25 Thule válasza:
Minden estre érdekes,hogy egyre több bizonyíttékot tárnak fel az idegenekről.Clinton-né megigérte,hogy ha nyer mindent felfed az ufókról.Én nem tudom,hogy mi lessz ha bebizonyosodik az,hogy itt vannak elég rég óta.A sisak vagy koponya elég érdekes.
2016. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!