Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vannak normális felvételek...

Vannak normális felvételek megkérdőjelezhetetlen hitelességű UFO észlelésekről?

Figyelt kérdés

A 'legnagyobb videómegosztó' tele van ufo-s videókkal, de a 90%-ról egyből kitűnik hogy átverés vagy ilyen összeesküvés-hívő baromság, a maradék 10% is annyira rossz minőségű, hogy nem lehet róla megállapítani hogy valós vagy sem.. Nos, régen láttam egy dokumentumfilmet amiben egy belgiumi észlelésről volt szó, amit állítólag rengetegen láttak a '90-es években és még a légierő is felküldött pár gépet, hogy nézzék meg közelebbről. De nem sokkal később a hangsebesség 20szorosával távozott... Készült pár felvétel erről is, de a nagy része valami hülye rekonstrukció, amire a kutya se kíváncsi..

Tehát, tudtok ajánlani olyan dokumentumfilmeket, videókat vagy blogokat, amik valódi és nagyjából hiteles felvételeket tartalmaznak? Kösz!

(mellesleg nem tudom miért az ezotéria kategóriában van az 'UFO észlelés', így kb az egészet tök hiteltelenné teszi..:D)



2013. jún. 25. 22:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
21%
Egy szó Roswell;)
2013. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Valami aktuálisabbra gondoltam, meg amiről vannak is felvételek, nem csak ködös beszámolók meg pár roncsdarab(?!)..
2013. jún. 25. 23:42
 3/18 anonim válasza:
11%
Tisztázzuk..Roswell-t elismerték hivatalosan (!!) is..
2013. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%
Az amcsi térképeken is rajta van Roswell, tehát látezik !
2013. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Madonna SzentJánossal?
2013. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
uh.. Esetleg valami hasznos válasz?
2013. jún. 26. 00:34
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Igaz, h nem felvétel, de tényleg bizonyítékként kezelik a szakértők, Madonna Szent Jánossal nevű festményt. Az ősi idegenek műsort is érdemes megnézni, talán jobb rá világítást kapsz dolgokra, mint itt. A YouTube on is van pár része.
2013. jún. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kettő jutott most hirtelen eszembe.

Az első nagy port kavart akkoriban, több szakember is megvizsgálta, de nem talált arra utaló nyomokat, hogy CGI lenne vagy hogy két videó lenne egymásra "vetítve".

1997-es, Mexikóban készült:

https://www.youtube.com/watch?v=7fxVz3TqNvE


Ez nekem jobban tetszik, még ez is a 90-es évek elején készült, emlékszem rá, mert egy korabeli ujságomba benne is van. Erre se jöttek rá hogy hamis lenne és igen érdekes mikor lezuhan:

https://www.youtube.com/watch?v=2mET41IcyM4

2013. jún. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"amcsi térképeken is rajta van Roswell, tehát látezik"

A város létezik de annak az UFO-khoz nincs köze!

2013. jún. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"1997-es, Mexikóban készült"

Mik bizonyítják hogy egy ócska hamisítvány? Árulja nekem valaki miért hintázik állandóan?Nincs semmi értelme, hacsak ha nincs felfüggesztve!A mexikói légierő meg mit csinált eddig?

2013. jún. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!