Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Csillagok...

Mi a véleményetek a Csillagok Háborúja VII. részének zenei világáról?

Figyelt kérdés
A film számomra ugyan elérte a várt minőséget ( hiba azért volt benne), nálam 10/8-8,5 pontot kapna, ugyanakkor óriási csalódás volt a zenei világ szegénysége. Jonh Williams szerezte a mostani epizód zenéjét, úgy mint az összes többijét, de valahogy nekem nagyon hiányoztak a tőle jól megszokott dallamos zenék, új igazán karakteres zene pedig nem született ami számomra nagyobb csapás volt, mint Han Solo halála.

2016. febr. 27. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó lett, de elmaradt a többi rész zenéjétől. Williams se lesz már fiatal :(


Viszont szerintem van 3 track, ami megállja a helyét a régiek mellett is: Rey's Theme, March of the Resistance, The Jedi Steps

2016. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó volt, nekem tetszett :) Elég sok elemet használtak az előző filmekből.
2016. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor kijöttem a moziteremből én is azt gondoltam magamban, hogy milyen jellegtelen az új zene. Aztán meghallgattam párszor az albumot. Így már nem olyan rossz a helyzet, de a korábbi részektől tényleg elmarad.

A régi zenék még mindig zseniálisak, megvan a libabőr faktor.

2016. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tény, hogy olyan slágerszerű darabok, mint a Duel of Fates, Across the Stars, vagy a Battle of Heroes nincs benne, ezért első megnézés után nekem is kissé csalódás volt. De második megtekintés, plusz az album meghallgatása után én is pozitívabb véleménnyel vagyok róla. Más, mint az eddigi ost-ok, de nem rossz. Mondjuk a filmben sem voltak olyan hatalmas epikus pillanatok, amik ilyen zenét követeltek volna.
2016. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sokadik meghallgatásra már én is némileg jobbra értékeltem az utóbbi napokban, mint korábban bár így is vannak amik elég gyengék.

Tény, hogy nem voltak olyan epikus jelenetek, amik olyan zenét igényeltek volna, noha pl nálam a Baljós árnyak c. epizód volt a legalja az egésznek, és ott a zenei világ emelte ki nagyon jóra a filmet, ott óriásit dobott a véleményen.

Nagyon kíváncsian várom a VIII. részt, szívem vágya hogy Darth Vader indulóját valami új formában hallhassam ( meg hogy a film is jó legyen persze).

2016. márc. 5. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Az indulót tuti nem rakják bele megint. :D
2016. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!