Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok arrol az elmelet...

Mit gondoltok arrol az elmeletemrol hogy minket intelligens foldonkivuli lenyek tenyesztettek ki es telepitettek ide a foldre?

Figyelt kérdés
es azota is figyelnek es tanulmanyoznak azert gondolom ezt mert mar az osember is talalkozott ilyen lenyekel aztan hazament es a barlang falara rajzolta amit latott es mi megtalaltuk szval ezek az akarmik mar akkor is leteztek, sztem logikusabb ez mint pl amit a biblia ir az tuti nem tortent meg:D

2016. júl. 27. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Azt hogy (ateistaként) előbb fogok hinni istenben, mimt ebben. Bocsi :/
2016. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
igen figyelnek de hallottam olyat hogy majd ebben az évben a csillámf-szláma birodalom lebombáz minket
2016. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
istenben elobb hiszek ok latom te se vagy szazas, te meg kettes hat rad nem tudok mit mondani
2016. júl. 27. 17:02
 4/12 Martinbh válasza:
100%
Akkor Charles Darwin elmélete mehet a kukába?
2016. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt ez nem a te elméleted. Több sci-fiben is szerepel, ami nem lenne baj, de pár áltudományos műben is. Ezek mással sem próbálják bizonyítani az elméletüket, mint, hogy a régi korok leírásain és képein földönkívülieket vélnek felfedezni. Vélnek. Aztán vagy az, vagy nem.


Ha netán mégis ufók lennének a barlangrajzokon az se támasztaná alá logikailag az "elméleted", mivel attól, hogy lerajzolták még nem biztos, hogy a teremtőiket ábrázolták. Lehet, hogy csak ufót láttak. Vagy nem, és ebben is tévedtek.

2016. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

#1 vagyok.

Próbáltam kultúráltan kifejezni magam, de látom, hogy te nem. Szóval akkor. Kezdjük ott, hogy még Isten létezésére is több bizonyítékunk van, mint az ufók létezésére. Igen a bibliára gondolok. Ami, mint tudjuk, semmit sem bizonyít. Másodsorban, nem tagadom, hogy léteznek földönkívüliek. Hülye, aki ezt állítja. De! Ilyet állítani, amit a te kis elméleted állít, egyenesen abszurdum. Kérdéseket ezzel kapcsolatban (elmélettel) nem teszek fel, mert tuti hogy mindenre kitalálnál valami légbőlkapott választ, mert te ebben hiszel.

Majd, ha ezt a légbőlkapott mesét alárámasztod valamivel (nem egy biblia féle mesekönyvre gondolok, vagy ilyesmi, hanem TÉNYLEGES bizonyítékokra) akkor lehet, de csak LEHET, hogy elgondolkozom azon, hogy talán van is ebben valami... Addig csak egy fanatikus őrült vagy (márha nem trollkodsz)

2016. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen. Stimmel.

Ám nekem is van egy elméletem: nem véletlen, hoyg el van titkolva az egész. Ki kéne érdemelnünk szerintem hogy megtudhassuk. De akárhányszor megtudtuk, mindig visszaéltünk vele. Legjobb a jótékony homály.

2016. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Azt hogy (ateistaként) előbb fogok hinni istenben, mimt ebben. Bocsi :/"


Akkor kezdj is hát neki !

2016. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokszor nézted meg az Alien vs Predatort.
2016. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Há' mé' ne? Bármi lehetséges, és nincs ellenérv. :D

Amúgy ez szerintem még mindig reálisabb, mint az, amit a Biblia ír. XD

2016. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!