Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha negatív lett a kenet...

Ha negatív lett a kenet tenyésztés (nem tudom mire tenyésztették) akkor miért kaptam Klion D100 hüvelytablettát? Nem ártok ezzel? Orvos látásból mondta a gyulladást először.

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert először fertőzésre gyanakodott az orvos, így írt fel fertőzésre gyógyszert, aztán mikor megjött a tenyésztés eredménye, akkor derült ki, hogy még sincs fertőzés, nem? Ebben az esetben fölöslegesen kaptál kezelést.

Az is lehet, hogy szimplán csak a hüvelyflórád borult fel, ami hasonló tünetekkel jár, mint egy fertőzés. Vagy valamilyen irritációd volt és azért nézett ki úgy a dolog.

A hüvelyflórádat a kezelés után viszont mindenképpen állítsd helyre egy olyan hüvelyflóra helyreállító készítménnyel, amit kismamaként is szabad használnod, nehogy ezután meg tényleg kialakuljon mondjuk egy gombás fertőzésed.

Egyébként igen, így szokták, ránéznek, kapsz egy kezelést és a tenyésztés, amikor megjön az eredménye, akkor annak a tükrében megmondják, hogy megfelelő volt-e a kezelés, vagy más van, vagy más is van, amit még kezelni kell.

2014. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
először augmentint kaptam ami nem jött be és minden bajom lett tőle.ma kaptam ezt a kliont, de mondta , hogy nega az eredmény, tehát végig kell így is csinálnom gondolom, mert nem mondta hogy ne.
2014. aug. 12. 18:19
 3/7 A kérdező kommentje:
tüneteim meg nem voltak egyébként semmi. köszi a választ:)
2014. aug. 12. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire fel kaptad az augmentint? HAsraütés szerűen? Ha nincs bajod, dehogy szedném be a kliont is, sőt még orvost is váltanék.
2014. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gyulladást látott vett kenetet és addig kellett szednem míg megjön a tenyésztés.nem váltok mert a legjobb orvos a környéken nagyon szeretem..és mondta hogy kell szednem ilyet viszont kúpot kaptam ma erre a dologra. tehát valami csak van, de ezek szerint nem arra tenyésztették ki .
2014. aug. 12. 21:48
 6/7 A kérdező kommentje:
annyi panaszom van hogy néha belül fáj a hüvely.teht csak be van gyulladva.
2014. aug. 12. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta rendbe vagy? A Klion nem csinált ki nagyon?
2023. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!