Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO támadás alatt volt az...

UFO támadás alatt volt az 51-es körzet?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ufológus feltételezi, hogy a kormány túl sok technológiát akar kizsarolni az idegenektől, akik illetve azok a fajok akiktől ez a technológia közvetve származik nem nézik jó szemmel. Íme elképesztő HD video került napvilágra, mely a szakembereket is elképesztette...


[link]


Hogyan értelmezed a hihetetlen felvételt?



2016. aug. 5. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

nem kell piszkálni azért mert ő így gondolja és hisz bennük.

mondjuk én ebben az oldalban annyira nem bíznék (hitelesség miatt)

a videó, hát nem tudom elég valósnak tünnek a járművek de homályosak a képek...

viszont nem hiszem hogy ufó támadás lett volna. akkor arról mi is tudnánk, az ENSZ megállapodás miatt (2008.február 12-14)

2016. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
31%

Mindenki hisz valamiben...

Valaki szerint isten nem létezik és az egész biblia egy kitaláció,mások szerint pedig létezik.Attól hogy valaki azt mondja egy kereszténynek,hogy isten nem létezik,attol ő még hinni fog benne.

Így van ez az ufó kutatókkal is....

Nos én is hiszek valamiben,és ha megengeded megosztom veled:

Tény hogy az 51.es szektor egy katonai bázis?

-Csak a kormány mondja ezt.Én személyesen nem jártam ott,így nem tudom.

Amit én hiszek:

Az 51.es kőrzetre lehet hogy az Amerikai Egyesűlt államok huzta rá az ufó históriákat...

Hogy miért?

Mert jobb ha nemlétező dolgok után kutatnak az 51.es szektor környékén,minthogy az igazság után kutatnának.

A sajtóval/tv-vel szinte irányitsák az agyadat.

Nem hiszed:

Gondolj bele.

Most egyhelyben űlsz és egy dobozt nézel ahelyett,hogy valamit csinálnál.

Videózd le magad,és gondolj bele ha nem lenne ott a monitor,akkor a videóban úgy tünnél mint egy szellemi fogyatékos aki a falat nézi.

És a fal miben másabb mint a monitorod?

Szerinted más,de szerintem te csak egyhelyben bámulsz,és semmit sem csinálsz.Sőt úgy érzed még szórakoztat is...

Gondolj bele most abba,hogyan kezdtél el hinni az ufókban....

Az internet,tv soroljam

Ha ezek az eszközök nem lennének,akkor te most nem hinnél benne.

Az usa műve mind.

Láttál valamit az égen,és azt hitted ufó....De ha nem lenne internet,tv azt se tudnád mi az az ufó...Így csak csodálkoznál,majd 3nap mulva elfelejtenéd a látottakat.

2016. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Én ugyan összeesküvés elméletes vagyok, de csak azokkal az elméletekkel szemben ami valami fantasztikus végkövetkeztetéssel járnak. Az számomra teljesen hihető, hogy az 51-es körzetnél elhintették az ufó sztorit hogy mindenki a kis szürkéket keresse, ne a titkos technikát bámulja. :))))


A hírekkel is úgy vagyok hogy tudom hogy torz képet mutat. Pl. rettenetesen utálom hogy ha valami szörnyűség történik amit felkap a média (erőszak, pedofilok stb.) akkor hirtelen hetekig csak ilyen hírekkel van tele minden, mintha addig nyugi lett volna és hirtelen ezek az elemek előbújtak volna a sötétből. Pedig ezek is előfordulnak mindig, csak nem elég érdekesek a napi híradáshoz.


És így van ez a háborúkkal, a terroristákkal, pl. tök zavaró hogy ez utóbbiból is mindig előbukkan egy újabb csapat a semmiből, pedig valószínűleg csak arról van szó hogy annyi van belőlük mint a tenger, csak a legtöbb épp nem sérti az európai/amerikai hatalmi érdekeket, tehát nem hír a létük.

2016. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!