Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek léteznek rajtunk...

Szerintetek léteznek rajtunk kívűl más idegen lények?

Figyelt kérdés

Ha nem is intelligensek,de léteznek szerintetek ?

És tudtok mondani olyan történeteket amiket elakart titkolni a NASA ?



2016. aug. 11. 23:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Némelyik nem intelligens, de szóval vannak idegenek és köztünk járnak. A minap belefutottam egybe, aki teljesen idegen volt azt se tudtam kinek a kicsodája, basszus erre elkezd köszönni "jó reggelt!", én pedig viszont kívántam. Bizonyára nem volt intelligens, hanem udvarias.
2016. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%

Szerintwm igen!

Több naprendszer van, sok. Abban lehet olyan bolygó, ami ugyanannyira van a Napjától, mint a minaprendszerünkben a Föld, ergo máshol is lehet élet, de minek keresének minket, éljenek csak, ahogy akarnak. Majd kiderül, de nekem ez a véleményem

2016. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Válaszol neked Erica McKenzie
2016. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy itt ez a csodálatos Föld bolygó tele élettel, akkor miért ne lehetne több hasonló is ebben az óriási Világegyetemben. Nem jönnek/jöttek? Mi sem megyünk. Nem tudhatjuk milyen technológiával/technikával rendelkeznek stb... Arról meg aztán halvány fogalmunk sincs, hogy egy többmillió évvel fejlettebb civilizáció milyen technikával/technológiával rendelkezhet, vagy egyáltalán mit/miből csinál. Semmi bizonyíték nincsen arra, hogy velünk egyidejűleg - ez az "egyidejűleg" a Világegyetem mérete és kora miatt különösen érdekes - velünk azonos fejlettségű, vagy nálunk sokkal fejlettebb civilizáció(k) léteznek és virulnak, mi több, vannak olyan fejlett civilizációk - vagy legalább egy van -, amelyik képes a szülőbolygójától sok-sok fényévnyi távolságot átszelni, hogy meglátogasson minket a Földön. Természetesen ettől még létezhetnek és feltehetően léteznek is valahol. Természetesen abból, hogy valószínűleg van máshol is értelmes élet, nem következik az, hogy ez az életforma képes a csillagközi, galaxisközi utazásra,(ahogy mi sem!) az pedig pláne nem, hogy pont ide jönnének pontos koordináták nélkül. Valamint a fizikai törvények az ő levesüket is megkeveri nem kicsit, mert azok a csúnya természettudományos törvények az egész Univerzumra érvényesek.

Hát igen! A fizika! -Az energiamegmaradás törvénye szerint zárt rendszer(Univerzum) teljes energiája, azaz az egyes összetevők energiájának összege nem változik.


Általános érvényű elv, ami magában foglalja az összes energiaforma együttesét.- Tehát sajnos az idegenek sem tudnak a semmiből óriási ingyenenergiát varázsolni(10-20 m-es űrhajóban!) egy Galaxis-közi utazáshoz. Pedig ehhez azért óriási kakaóra lenne szükség mindenképpen és még nagyon sok mindenre! Másrészről: Nem olyan magától értetődő felismerni, hogy az emberi faj értelmes, és érdemes a kapcsolatteremtésre. A távolabbi civilizációk a Földet még ősibb állapotában észlelik esetleg, a távolságtól függően.


Elmondhatjuk azt a tényt is, hogy a Galaxisunk és nyilván az egész Univerzum nagyon sok bolygót tartalmaz és egy szuper-civilizációnak, mely csillagközi, netán Galaxis-közi utazásra is képes, semmi oka, hogy éppen a Földet vegye célba. Maga az utazás mai ismereteink szerint - és ez aligha fog változni - technikailag lehetetlen, ha pedig lehetséges is lenne a jövőben, időben olyan hosszan tartana, hogy nincs értelme kimozdulni a naprendszerünkből, ami 1 fényév. Naprendszeren belül lenne értelme terraformálni, viszont nincs nagyon alkalmas bolygó számunkra e célra. Talán a Mars amivel lehetne esetleg kísérletezni.

2016. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ha nem is a kérdésre próbálunk választ adni, hanem objektívan megvizsgálni egyáltalán a kérdezés okát, akkor egyértelműen kijelenthetjük, hogy hülyeség, és legalább annyira biztos, hogy van földhöz hasonló élet máshol mint ahogyan a piros szín az piros


Pl mélytengeri árkokban lévő baktériumok, magas nyomást, sugárzást, hőmérsékletet tűrő élőlények, egyáltalán az állatok jelenléte az intelligenstől a kevésbé okosig..ha mondjuk az ember lenne jelen a földön csak mint élőlény, és semmi hozzá hasonló akkor jobban megérteném az efféle kérdéseket, de így, hogy temérdek bizonyíték van rá, hogy az élet az mondhatni az univerzum következménye velejárója..aki ezt nem látja, az vagy direkt nem figyel vagy vak

2016. aug. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Remélem léteznek, mert az ember nem értelmes lény önpusztító, tehát primitív!!
2017. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Egyébként meg azt sem tudjuk, hogy mi az élet. Senki nem definiálta még pontosan. És életet keresünk??
2017. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Az ember eleve a homo erectus és egy földönkívüli (reptoid) faj keletkezéséből született genetikai manipulációval. Mivel az evolúcióban történt egy nagy ugrás (hiányzó láncszem), és megkaptuk azt a képességet, hogy átvitt értelemben gondolkozzunk, amire a legokosabb majom sem képes, és nem látszik a DNS-ben sem, hogy valaha lehetne.
2017. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal léteznek rajtunk kívül és a NASA nem szereti azokat a dolgokat amire nem érti a magyarázatot. Tehát nem hazudik, hanem hallgat róla.
2018. júl. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!