Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataky Attila miért hazudja...

Pataky Attila miért hazudja azt hogy elrabolták őt az űrlények?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 21:32
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
43%
Ki tudja mi az igazság.De be kellene bizonyitani,hogy állitása hazugság.És csak utánna lehet hazugnak nevezni.Mondjuk nekem is fura ,hogy Váltságdijjat sose kérnek.
2016. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem ő neki kéne bebizonyítani, hogy amit állít, az igaz? Miért a szkeptikusok bizonyítsák, hogy hazugság? Mivel ő tette meg az első lépést, ő nyitott témát ezzel az elrablásos történettel, alap lenne, hogy ő törekszik arra, hogy állítása végül tény legyen. Nehogy már a takony szívja az óvodást!
2016. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Mert ezt el is hiszi. :-)
2016. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Annyira a legnagyobb rocksztárok (mint pl. Lennon) útját akarja járni, hogy túlzásba vitte az LSD-t.
2016. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy hazudik, de ha igazat mond, akkor nem túl hihető, mivel nem úgy adja át, hogy ezt el lehessen fogadni az a baj, és ez viszont az ő hibája..

furcsa egy ember mindenesetre..

2016. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
26%
Húúú,nem mai téma már,de mindegy. Szóval Űrlények. Az hogy az ember kijelenti, hogy nem léteznek,az önmagában butaság.Max. annyit, hogy eddíg nem találtunk kapcsolatot senkivel. De kifejtem. Van egy tudományos csatorna,aki az ősi idegenekről szokott filmet csinálni. Ebben teljesen ki van fejtve, hogyha egy piramist azzal a technológiával építettek volna,amit az iskolában beadnak nekünk,még ma is építenék talán.Ráadásul azzal a precízitással,amivel elkészültek,talán a mai technológiával lehetne kivitelezni. Vagy vannak szobrok, vagy egy csomó más,amire nincsen más magyarázat,minthogy egy sokkal fejletebb kultúra élt akkor, mint amit most gondolunk.Én úgy gondolom, hogy ez lett a vallás alapjai is. Az akkori idegeneket, Istenként tisztelhették,és ezért kezdtek el hinni az emberek. Csak hát 2000 év elég sok,meg volt azóta pár vallási háború is,meg reformáció, meg még sok más. Szóval,ha létezhetnek idegenek,miért ne vehetnék fel velünk a kapcsolatot? Hisz régen is jártak itt,sőt építkeztek is. Egyébként magyarázzátok el nekem, hogy az annak idején tűzgolyó föld nevű bolygón, hogy lett ennyi állat és növényfaj? Tudom mit tanít a könyv,de azis csak bizonyítékok nélküli találgatás. Ez egy teória,ha nem akarod,ne vedd komolyan
2017. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Rosszemlékű Goebbels mondá:

"Ha egy politikus százszor hazudja ugyanazt, százegyedjére maga is elhiszi!"

Pataky nem politikus, de a kérdésben feltett állítása szerint lehetne...!

2017. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
dubitus. Te miért állítod, hogy hazudik? Csak azért mert valamit nem látnak az emberek,az már nem is létezik? Kezdjem el sorolni,hány dolgot nem látsz, mégis állandóan ott van körülötted? Néhány száz éve, még azt tartották az okos "emberek",hogy a nap forog a föld körül. Mert bárki mást mondani, el is égették. Szerencsére manapság már nem égetnek,de azért mert te nem látod és én sem,attól létezhet.
2017. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Csótár A nikó válasza:
Szánalmas,hogy ennyire nem tud mit kezdeni a változással.Szeretem az Edda zenéjét,de ezen a varázsló,örökéletű Patakiyn már nevetni sem tudok.Hogy miért hazudik?Mert valamiből élnie kell és úgy tűnik,elapadt a jogdíjforrás.
2017. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Feltűnési viszketegség.
2019. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!