Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted mi történne ha...

Szerinted mi történne ha egyértelmű bizonyítokhoz jutnánk a földönkívüliek létezéséről?

Figyelt kérdés
pl. tőzsde-káosz, usa-orosz balhé, pánik, vagy lehet nem történne semmi és élnénk tovább az életünk

2016. okt. 2. 07:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

Én itt e fórumon mindig azt az álláspontot képviselem hogy itt a Földön nincsenek idegenek mert szánalmas hülyeségnek tartom azokat a "találkozásokat" amik alapján az idegenek idejönnek iszonyú távolságokból ijesztgetni Feri bácsit, felcsinálni Julikát és felvagdalni a szomszéd tehenét.


Biztos vagyok benne hogy sok velem egyet nem értő úgy gondolja hogy biztos félek az idegenek létezésétől vagy ilyesmi.


Most legalább azt is elmondhatom hogy szerintem - legalább is a saját életem ahogy elképzelem - nem változna semmi. Az idegenek léte nincs hatással a gazdaságra amíg ténylegesen nem folynak bele a gazdaságunkba, a nemzetek nem ugornának egymás torkának mintha csak e hírre vártak volna ehhez és pánik se lenne. Bár ez utóbbiban nem vagyok biztos, gyakran túl sokat feltételeztek az emberi tömeg viselkedéséről. Szóval lehet hogy pánik lenne, de az csak az emberek saját hülyesége lesz, nem idegen behatás. Átesünk rajta azt kész.


Szóval szerintem élnénk tovább mintha mi sem történt volna, csak lenne egy plusz "kapu" a világra amit az emberiség figyel, kihasznál és remélhetőleg nem fázik rá. Ahogy eddig is mindig tette.


Hosszú távon úgy gondolom az emberiség egyrészt összezárna, másrészt ha az idegenek nem lennének ellenségesek akkor talán mi is végre kilépnénk az űrbe, nem a marsi letelepedés lenne a legnagyobb tervünk. Ha meg ellenségesek lennének akkor nekünk úgy is reszeltek ha ők úgy döntenek.

2016. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%

Nem történne semmi mert nem kerülne nyilvánosságra. Valószínűleg most is tud a NASA idegen fajok létezéséről, de érthető okokból titokban tartja.

Ha mégis kitudódna, az átlagember életére nem lenne nagy befolyással. Az biztos hogy hirtelen minden nemzet több pénzt fektetne az űrprogramjaikra, vagy akár egy nemzetközi kezdeményezést is el tudnék képzelni. Ha fejletlenebbek nálunk vagy primitívek, mehet a gyarmatosítás amint készen állunk.

2016. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Népszavazás lenne,hogy akarunk e idegeneket vagy NEM!
2016. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Legalább akkora társadalmi változások lennének, mint a hatvanas években az űrprogramok kezdetén.
2016. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, hogy milyen földönkívüliek és milyen formában bizonyosodunk meg róla.
2016. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Már jutottunk, csak nézz körbe. :)
2016. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

túl sok bizonyíték van erre, csak az a baj, hogy amikor kijelenti, hogy ez igen egy földönkívüli, akkor abból nem lesz hír, hanem inkább azt mondják, újabb csalás, ha beírsz valami földönkívülis történetet, dokumentumot, akkor a google 2-3 keresésében, azt adja, ki hogy "debunket" vagy, hogy "hoax", nem tudom, hogy vajon ez is manipulálva van, vagy az emberek vannak agymosva


pl az atacama humanoid:

https://www.youtube.com/watch?v=5-55U89o-W0


91%-ban a génállománya egyezik az emberével(egy gorilláé 97%-ban azt mondja, ha jól emlékszem)


ha ez nyilvánosságra kerülne, akkor az embereknek nagyon durván csökkenne a bizalmuk az államban


egy beszámoló:

https://www.youtube.com/watch?v=tEBLmWhx1K0

vicces ahogy beszél róla:

"this topic was like sex, everybody knew about it but nobody talked about it"

2016. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Valami történne abban biztos vagyok.
2016. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem egyértelmű a kérdésed, ezért én szigorúan a megfogalmazottadra válaszolok:

nem történne semmi, ha megbizonyosodnánk földönkívüliek létezéséről, akik ráadásul intelligensek is.

Minek is kéne történnie, ha bebizonyosodna, van intelligencia több tíz fényévnyi távolságra?

Egy üzenetváltás is min. 20 évet venne igénybe.

.

Ha arra kérdezel, hogy alienek itt a Földön?

"Nincs"-ről nincsen egyértelmű bizonyítékhoz jutás.

2016. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

Én jártam a reptoidok űrhajóján is télleg hosszúkás szivarra emlékeztető ,majdnem ott hagytam a fogam egy gázmaszk amit aznap kaptam mentette meg az életem ,de ez hosszú egy történek . A Mecsekben történt láttam is egyet, de addigra már rajtam volt a maszk és be párásodott ;azonnal futottam amilyen gyorsan birtam azóta se gyorsabban mint akkor. Azt hiszem helyzet jelző készüléket is láttam olyan volt mint egy nagyon nagy táblagép.

A védő ruháikat is láttam felakasztva jókora méret és mind a két oldalt van hüvelyk ujja . Ez a kamrában volt ahol kellett a maszkom a mérgező levegő miatt .

2016. okt. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!