Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-t kapott lencsevégre a...

UFO-t kapott lencsevégre a biztonsági kamera (videó)? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
[link]
2016. okt. 4. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen ez egy UFO, azaz azonosítatlan (pipa) repülő (pipa) tárgy (feltételezhetően pipa). És?
2016. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt azt jelenti, látogatnak minden igeneek, azaz kutatni kell őket. Sőt ekkor feltehetően felvették a kapcsolatot a kormányokkal (usa) és társadalmi nyomást kell helyezni, hogy a demokráciában a pénzünkből fedjék fel az emberiség elé azokat a megállapodásokat & technikát amit tőlük kaptak !!
2016. okt. 4. 17:47
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

"Ezt azt jelenti, látogatnak minden igeneek"

Miért, hol látsz a videóban idegeneket? Én csak egy kis fénypontot láttam, semmi konkrétat, épp ettől UFO, azaz azonosítatlan repülő tárgy. Nem azonosított idegen, hanem azonosítatlan objektum, ami ennyiből még számtalan dolog lehet.

2016. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy minden hülye vehet már manapság drónt és azzal világítja ki, amivel akarja...
2016. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyes hülyegyerekek még mindig nem ismerik az UFO betűszó jelentését de azért ufókutatók, egyem a zuzájukat.
2016. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Tyűha, a kutya meg a mája, ez hihetetlen! :o

Nem is tudom, hogy én mint szkeptikuska, mit is lépjek most.

És melyik faj volt, azt lehet tudni? Reptoidok, krixkraxiak vagy a lumbulábiak?

2016. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

"Egyes hülyegyerekek még mindig nem ismerik az UFO betűszó jelentését"


"A kifejezést eredetileg a katonai repülésben alkalmazták, ahol ezt minden olyan tárgyra értették, aminek még nem volt tisztázva az eredete........... !!!!!!!!Később a köznyelvben ennek egy szűkebb, eltorzított értelme honosodott meg; szinte kizárólag idegen lényt vagy űrhajót („repülő csészealjat”) értenek alatta!!!!!!!.


Az egykori jelentése módosult, van ez így sok kifejezéssel és szóval. Cikis ahogy erőlködtök ezzel és játsszátok itt magatokat állandóan:DDDDDD

2016. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

"Az egykori jelentése módosult, van ez így sok kifejezéssel és szóval. Cikis ahogy erőlködtök ezzel és játsszátok itt magatokat állandóan:DDDDDD"

A probléma az, hogy a video-nak csak akkor van értelme, ha a címében az UFO szó eredeti jelentését vesszük alapul. Ha földönkívüli űrhajót értenénk alatta akkor ugyanis egy szemérmetlen hazugság lenne az egész, hisz ahogy én sem tudom biztosra mondani hogy az egy drón úgy más sem tudja biztosra mondani hogy valami földönkívüli ketyere.

Ergo nagyon is jogos az "erőlködés".

2016. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Ergo nagyon is jogos az "erőlködés"."


Egyáltalán nem. Az UFO szó jelentését taglalóknak írtam, ez szerintem több mint nyilvánvaló, nem tudom miért jössz ehhez azzal, hogy a videó címében jogos e használni vagy nem. Mindenki eldöntheti nyilván, hogy szerinte idegen repülő vagy azonosítatlan repülő.

2016. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk úgy, hogy a kérdező becsületét védi, aki a szó eredeti jelentése mellett érvel. Hisz a szó eredeti jelentését figyelembe véve a kérdező csupán tudatlan, nem hazug.

Így érted?

2016. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!