Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegen fajokról leírást hol...

SpilerHUN kérdése:

Idegen fajokról leírást hol találok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok olyan oldalakat (magyar vagy angol) mondani ahol idegen lényekről van leírás , bemutatás?


Például reptiliánok, szürkék, annunakik, stb.


Keresgéltem már a neten de nem találtam normális leírást, még angolul sem!


Szkeptikás válaszokat nem kérek, a segítséget meg köszönöm!



2016. nov. 16. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Talán azért nem találtál, mert idegen fajok csak a fantáziánkban léteznek, az meg sokszínű. A világegyetem máshol is lehet lakott, de ez csak elméleti lehetőség, nem bizonyosság.
2016. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 How Arrow ***** válasza:
36%
A mesében.
2016. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nos, hogy a te különleges igényeidet a nem szkeptikusuk is ki tudják elégíteni, nagy segítség lenne, ha részletesen leírnád, mely fellelhető irodalom nem felelt meg az elvárásaidnak, s mi okozott neked csalódást.
2016. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Hiába nem kérsz "szkeptikás" válaszokat, ez a tényeken még nem fog változtatni.

Amit nem lehet normálisan megfigyelni, arról nem is fogsz normális leírást találni. Aminek pedig még a létezése sem bizonyított, azt pláne nem lehet normálisan megfigyelni.

2016. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom hány éves vagy, de mindezt amit kérdeztél csak a gugliba be kell írni, és láss csodát:)Voilá:)

Kidob vagy ezer oldalt, köztük ezt is.

Olvasd és tanulj:)


Ez az oldal jött összegyűjtötte, de mindezek az infók több más oldalon is fenn vannak.

Az írója, több amerikai egyetemen oktat társadalomtudományokat, ő írta, olyan emberek közreműködésével, akiknek volt közük bizonyos dolgokhoz.


[link]

2016. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5. válaszadó: köszönöm a segítségedet!


Arany Laci oldalát már ismertem,beszéltem is vele, de mindenáron rám akarta sózni a könyvét. :) :)


Főleg a reptiliánok kapcsán kellene plusz infó, mert már nem tudom ki (de ezen az oldalon) írt a reptilián bérgyilkos kasztról, talán Vörös Testvériség vagy valami hasonló volt a neve, de semmit sem találok róla.


Próbáltam a ciakár reptiliánokból kiindulni (a reptiliánok békésebb alfaja) de az is vakvágány volt.

2016. nov. 16. 13:26
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Melyik bizonyítottan létező idegen faj leírására vagy kiváncsi?

Keresd ott, ahol bizonyítják létezésüket, ott megtalálod leírásukat is!

Amennyiben ilyet nem találsz, keresd a GyK kommentjei, vagy pedig a mesekönyvek között.

2016. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem kéne bunkózni a kérdezővel
2016. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

9-es! Azt ügye tudod, hogy egyetlen felhasználó sem köthet ki semmit? A moderátor dolga eldönteni, mi maradhat, mi nem.

Egyébként meg korrekt választ kapott.

Semmit nem tudunk idegen fajokról, csupán annyit, hogy matematikai esély van arra, hogy távoli világokban is lehet élet.

Az ezotéria összeegyeztethető a gondolkodással. És azt is el kellene ismerni, hogy a szkepszis viszi előre a világot. Ha a puszta hit vezérelne, akkor még mindig fák tetején himbálóznánk.

2016. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hehe! Felpontozt lepontoztátok. Ezek szerint nem szabad egy ezósnak gondolkodnia. :-)
2016. nov. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!