Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez vajon mi lehetett?

Ez vajon mi lehetett?

Figyelt kérdés
Bár nem ide való a kérdésem, de ezt a furcsa dolgot álmodtam, és hihetetlenül valós volt. Úgy történt hogy megébredtem éjjel 4kor de utána visszaaludtam, akkor kezdtem álmodni ezt a rossz dolgot. Az egész úgy volt hogy én a lakásunkban voltam, és már este volt elkezdtem valamit keresni de nem találtam majd érdekes módon a fejem belül zsibbadni kezdett, nem fájt csak zsibbadt és valami oknál fogva az ablakhoz vettem az irányt és odanéztem az ég felé és két kis gömb haladt egymás mellett majd amikor ráfókuszáltam a két kis gömbre hirtelen megállt együtt és elkezdtek körkörösen olyan x alakban mozogni. Utána megijedtem az ablaktól gyorsan elugrottam és még jobban fájt a fejem úgy hogy már nem bírtam járni és hirtelen villanások voltak a fejemben aztán hirtelen akkora csend lett hogy még soha azt hittem megvakultam mert ez olyan sötét volt hogy nem az amikor az ember becsukja a szemét kb mint a világűr.. Mintha az elmémet kiürítette volna az a valami, és már csak a belső hangom azt mondta ezt: Kész ennyi? Ennyi volt?! D hihetelen megnyúvás volt utána mintha beletörődtem volna, hogy na jó úgy nem volt rossz se.. És na utána ez megszakadt és visszajött a memóriám majd hirtelen nagy levegő vétellel felkeltem. Most ez mi volt a talán halál?? :O Utána néztem ennek a dolognak, beírtam a google keresőbe hogy UFÓ és pont azt a két gömböt láttam a fotón de ez valami zeta reticuli rendszer jött rá ami csillag.. Veletek volt hasonló?
2016. nov. 30. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi volt, de nem rég néztem elrablásos élményekről dokufilmet, több elrablott mondta ezt a zsibbadást. Először volt a zsibbadás utána nem tudtak mozdulni és a nagy nyugalomról beszéltek, bár arról nem mindenki. Állítólag ilyen állapotba hozzák valahogy az elrabolni akartakat, hogy ne mozogjanak és ne ellenkezzenek. De nem mindenkinél hat ugyanúgy. Van akit nem sikerül lenyugtatni vagy lemerevíteni, lehet hogy veled is próbálkoztak, de nem bizonyultál jó alanynak.
2016. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 levente.mestermc válasza:
Szia! Vagy túl sok Harry Potter könyvet olvastál vagy az űrlények a telepatikus képességükkel az elmédbe hatoltak és egy üzenetet próbáltak veled közölni. De te az álmodban is ellenkeztél. Ha az űrlények a telepátiát használják az azt jelenti hogy már veled többször próbálkoztak. Ez nem a halál hanem pont az ellenkezője. Itt nem :D- ni kell hanem normálisan hozzálni nézz utánna a dolognak! Vedd nagyon komolyan!
2016. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tipikus alvásparalízises élmény amit leírtál. Semmi misztikusra nem utal.


[link]

2017. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!