Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen fajhoz tartozó egyedet...

Milyen fajhoz tartozó egyedet találtak egy barlangba?

Figyelt kérdés

Teljesen egyértelmű, hogy már levegőben lógott olyan felfedezés, melyben egy földönkívüli testrészről találnak leletet, olyanról amely kétséget kizáróan nem lehet emberi. Íme : [link]


Reptoid & szürke nem lehet, mert az újjuk száma nem annyi. Mi lehet hát? Szakértőktők kérdezem szekptikusoktól meg, hogy mit szólnak ehhez?


2017. jan. 10. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Ezek voltak az elsők ők mutatták meg ,hogy kőll megmunkálni a' fémet .

Az egyiptomiaknak majd a' majáknak segítettek 13 000 évvel ezelött a' piramisok is tőlük származnak ,minden piramis .

Egyiptom ,Bosznia ,Közép-Amerika minden .

Egy nagy műholdjuk még itt van csak üzemen kívűl .

Az ökőrhajtcsárról csillagkép dupla csilagáról 4. bólygó :

Innen jöttek . A szűrkék csak ártani akarnak a kisérleti patkányaik az eltérítettek . (egyes emberek)

Hibrideket csinálnak az integrálni akarnak minket az érzelem 's kúltúra mentes rendszereikbe .

Kitudja hány civilizációt tettek tönkre .

A' hajóik láthatatlanok a' radarokat már most ki lehet játszani .

A nagy titkolózás a' NASA a vezér hatalmak ;mind azért titkolóznak ,mert tehetetlenek .

A láthatatlan hajók a' légierőt ;légvédelmet ;páncélosok nagyrészét ,utána a' hibridekkel kell a' megmaradt gyalogságnak szembe szálnia és végig pánik lenne !

Aki ellenáll meghal ,a maradék rabszólgaként ként fog élni ahogyan azt ők akarják .

A szűrkék lebénítanak a' befolyásolnak ,hogy ne tudj fegyver fogni rájuk vagy csak neki rontani .


Minden esetre a fényekkel vigyázz és szerezz be egy Kalasnikov-ot !(megírom privátba honnan ha érdekel )


20-25 évünk van ,ha minden igaz .

Én ellenfogok álni ha az életembe kerül is .


Maradtam tisztelettel :Dominik/Miska

...és ...komolyan gondolom !

2017. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
reptoidé nem lehetne ilyen :D az alapból nem lehet, mert ha jól sejtem, nekik úszóhártyaszerűségnek kéne lennie az ujjak közt.... szükréhez túl nagy, bár lehet magas, vagy külsőre rokon faj. van youtube-on egy 3részes sorozat, alien races, ezt írd be. angol nyelvű, de feliratozza is, így könnyebb érteni. ha onnan kellene mondjak, akkor el manouk faj? talán... ők magasnak tűnnek.
2017. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SpilerHUN ***** válasza:

Velő, minden rendben veled? Korábban értelmesen írtál de egyre gázosabb vagy!

Ha Iphone-t használsz akkor dobd el, közismert h a reptiliánoké az Apple és minden készülék alkalmas elmebefolyásólásra!!!! :D :D :D :D


Nekem is volt és van egy Ipadem, kész voltam egy ideig, téveszméim voltak meg rosszul aludtam meg ilyenek de amikor egy fém dobozba zártam és levittem a házunk pincéjébe azóta minden megszűnt!


A lelet nem reptiliáné, azoknak több újjúk van!

2017. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rájöttem !

Az "elsők" az anunakiak .

Ez az anunaki fajtól van . Ha jól tudom ezek is hűllők .

2017. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!