Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-t láthattam sok évvel...

UFO-t láthattam sok évvel ezelőtt? (illetve hát vszeg UFO mert nem tudtam beazonosítani, és repült :D de hogy idegen cumó-e)

Figyelt kérdés

Igazából nem zárkózom el az idegenek létezésétől (eléggé önző dolog lenne azt hinni, hogy nincs más), de nem hiszem el az elrablásokat se, meg a bejelentések és látások 99%át is kamunak gondolom, de...


Szóval jó 15 éve volt, faterral kertben voltunk, bámultuk a csillagokat és dumáltunk. Volt egy pont amit addig repülőnek hittünk, de egyszer csak megállt, és ott állt vagy 2 percig egy helyben. Ez így fura volt, nagyon vidék, helikopter nem igen megy arra, és az nagyobbnak látszana este is (meg hallatszana), aztán így 2 perc után kicsit elindult fölfele (innen messziről nézve 1-2 ujjnyit), megállt, onnan pedig kelet felé exponenciálisan gyorsulva eltűnt.

Ezek alapján egész sok mindent kizártunk akkor, meg el is felejtettük évekig, de most jött fel pár napja megint, hogy az mi lehetett vajon... nincs túl sok dolog ami erre illene. Egyikünk se volt szerek befolyása alatt (faterban volt 2 sör talán, de én így 13 évesen, meg öcsém 11 évesen nem éltünk szerekkel :D)

Ötletek?


2017. jan. 12. 14:13
 1/10 anonim válasza:

Jentsd be a MUFON-on: [link]

Sajnos a szóbeli leírásokből, (főleg, ha régi) lehet a legkevesebbet következtetni.

2017. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az elrablások igaziak az állat csonkítások szintén én ilyeneket láttan majd valszeg pengével szétvágva egy macskát találtam ,a szervei és a' bele mind hiányzott félbe volt vágva ,meg a melkhasán is ! A szeme nyelve kivágva .


Ezt követően az én macskám Nyáuk akit nagyon szerettem is eltünt .

Akit elrabóltak azt mondták hidrideket csináltak a ' magzatokból . Befolyásolták őket .

Tudom ,hogy ők voltak én találkoztam velük ,az erdőbe lattam a' hajóikat .

Töbszőr is rájuk lőttem egy karabélyal ,de egyszer elhagytam futás közbe' és nincs pénzem újra .

Mind r_hadék ,szemét, kitvány ,nem békével jöttek !

Integrálni akarnak ,vége van szkarbeusz nélkűl !

Ha azt nem tudom elvinni vagy megtalálni vége, ott van egy jobb technika mint az ővéké !

Még az elsők hozták a Majákhoz meg Egyiptomba, ők még segítettek az őkőrhajtsár csillagkép dupla csillag 4. bólygó 13 000 évvel ez előtt .

A jók onnan jöttek talán pont ellenük adtak technológiát csak eldugva enélkűl semmi esélyünk .

Több mint 40 civilizációt száltak meg és csináltak érzelem és kúltúra mentes kárhozatot !

10-15 évünk van a' szkarabeusz a' higehábórú végén magyarországra került ,meg kell találni vagy végünk !


Maradok tisztelettel: Miska

2017. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Még jó, hogy 15 év után eszedbe jut, mondjuk meg, mi az, amit akkor láttál?

Minden UFO, amit repülni látsz és nem ismered fel, mi az.

Ezen logika alapján kijelenthető, hogy UFO-t láttál/láttatok! Mivel nem tudod, kik ültek benne (már ha egyáltalán ült benne valaki), kijelentheted, hogy idegenek által vezetett UFO volt.

2017. jan. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Missi_Key ***** válasza:
Műhold, vagy az űrállomás...de 15 év távlatából nem tudjuk visszakövetni
2017. jan. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát, 15 éve még nem volt netem :D aztán egy jóideig nem is foglalkoztunk ezzel, el lett felejtve, de most, hogy láttam hogy van UFO kérdéslehetőség itt gyik-en, gondoltam feldobom


na ja, UFO-nak UFO

én is amúgy műholdra vagy a ISS-re gondoltam

2017. jan. 13. 09:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha képes az írásaid szerint irányt váltani az űrhajó volt !

És nem is akárkik vezették !

Vigyázz velük és fegyverkezz legalább valami puska ,de már egy inkább karabély !

2017. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A műholdak szoktak össze-vissza repkedni, például megállni, aztán elindulni egy másik irányba?
2017. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7es, nem szoktak, de a szkeptikus ilyenkor azt mondja, jaja biztos beképzelte és ezzel el van rendezve, és nem is néz utána mennyi ember látott már ilyet, esetleg kimegy lesni, vizsgálni az eget, hetekig hónapokig, hogy legyen neki saját tapasztalata,


egyszerűbb ráfogni, hogy igen az biztos műhold volt

2017. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key ***** válasza:
Az űrállomás szokott irányt váltani....és occam borotvája szerint, ha lehetett ez is, akkor valószínűbb hogy ez volt
2017. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem tud ennyire erősen irányt váltani, de hát... más ötletem nem igen van

maximum hogy éppen kettő dolog úgy fedte át egymást, hogy ezt láttam

de hát simán lehetnek idegenek is... nem zárkózok el a létezésüktől (bár, abban már szkeptikusabb voltam/vagyok, hogy meg is látogatnak minket)

ezért akartam egy kézzel fogható alternatívát erre, hogy ha nem az Orion 6 jött, akkor mi más lehetne

2017. jan. 14. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!