Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy esetleges földönkívüli...

Egy esetleges földönkívüli támadás esetén mi lenne a legokosabb, amit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Először is néztem pár ufós filmet, mert érdekelnek az idegenek és hiszem, hogy jártak itt vagy fognak járni. Ez utóbbiban bizonyos vagyok, mivel az élet nem egyedülálló, nem kitüntetett ezen a bolygón és ekkor előbb utóbb ide talál egy életforma és az életteret nyilvánvalóan, ahogyan mi is az indiánokét meg akarják szerezni. Kérdésem ez az előbb utóbb bekövetkező eseményre, hogyan lehet felkészülni és mit lehet tenni okosan?


Másodszor is, egyénre lebontva mit tehetnénk? Nyilvánvaló, hogy ha megtámadnak, akkor van esélyed túlélni, ha védekezel és visszatámadsz, de ha csak kifogásokat keresel és leblokkolsz elpusztúlsz. Márpedig, ha kipusztulunk az egész eddigi emberiség munkája Newtonostúl, Einsteinestől az ükapádig minden erőfeszítés hiába volt. Mit lehet ilyenkor tenni? Kifigyelni az idegeneket? Fizikailag esetleg mentálisan, telepátiával vagy más nonverbális gesztikulációval csapást mérni rájuk?


Harmadszor egy ország mit tehet ilyenkor? Küldje a hadsereget egy helyre célzottan? Vagy több kisebb alakulattal támadjanak több célpontra? Kik a legjobbak ilyenkor : a reguláris hadsereg vagy az olyan elit alakulatok, mint KMZ vagy TEK?


Negyedszer, lehet a mágia hatásos ilyenkor? Az idegenek fejlett telepatikus érzékeléssel bírnak, mi meg nem. Ha süket vagy, nyilván a sikító gyerek nem zavar, viszont ha kifinomult a hallásod, mint a kutyáé, ilyenkor megőrülsz. mi pedig a telepátiát nem fejlesztettük tovább gyermekkortól, sőt kiverték belőlünk. Viszont vannak embercsoportok, akik tudják ezt használni lehet be lehet vetni az idegenek ellen vagy pl az átkot is?


Meg kell védenek a családod, gyereket, asszonyt az emberiséget. Mit lehetne okosan tenni?


2017. jan. 18. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Te ilyenekkel steresszeled magad? Ha jönnek, jöjjenek èn le**arom. Ameddig èlek, èlvezni fogom a többi meg nem izgat. Szóval azt nem èrtem, hogy mièrt nincsenek barátaid? Ez súlyos depresszióra utal, mert magadnak ártasz a leginkább az ilyen gondolatokkal. Te döntöd el mibe veted hited, de az fogja meghatározni a bèkèdet amit választasz.
2017. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

"Kérdésem ez az előbb utóbb bekövetkező eseményre, hogyan lehet felkészülni és mit lehet tenni okosan? "


Ugyanazt, mint atomboma ellen: halj meg szépen.


Nyilvánvaló, hogy ha megtámadnak, akkor van esélyed túlélni, ha védekezel és visszatámadsz, de ha csak kifogásokat keresel és leblokkolsz elpusztúlsz.


"álmaidban drágaságom, nekünk löknek egy aszteroidát és vége kb mindennek ami nem baktérium. Mégcsak a közelebe se kell jönniük.


"Márpedig, ha kipusztulunk az egész eddigi emberiség munkája Newtonostúl, Einsteinestől az ükapádig minden erőfeszítés hiába volt."


Ez majd biztos meg fogja őket hatni...


"Fizikailag esetleg mentálisan, telepátiával vagy más nonverbális gesztikulációval csapást mérni rájuk? "


Ja, ezek mind tök jók a felnék száguldó aszteroida ellen...


Harmadszor egy ország mit tehet ilyenkor?


Semmit. Még mindíg szét tudnak bombázni a francból is, mert van űrhajójuk, de ne zavarjon.


Negyedszer, lehet a mágia hatásos ilyenkor?

Igen, ott van a top 3 mivel állítsunk meg egy felénk száguldó rohadt aszteroidát listán. Ha esetleg mégis megdöglünk az már az aszteroida hiábja, micsoda dolog, hoyg nem fogékony a mágiára.

2017. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát ti nagyon okosak vagytok. Biztosan nem atomot használnak, mert akkor az életteret is megszüntetik, ergo teljesen felesleges volt idejönni. Nagyon okos vagy. Szerintem hanyagold az ezotéria topicot, mert meghaladja a képességedet.


Az elsőnek üzenem, hogy már erre kitértem a kérdésben "Nyilvánvaló, hogy ha megtámadnak, akkor van esélyed túlélni, ha védekezel és visszatámadsz, de ha csak kifogásokat keresel és leblokkolsz elpusztúlsz. Márpedig, ha kipusztulunk az egész eddigi emberiség munkája Newtonostúl, Einsteinestől az ükapádig minden erőfeszítés hiába vol"

2017. jan. 18. 19:44
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Kikapcsolni a TV-t és elmenni aludni...
2017. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Támadó űrhadsereg észlelése esetén ugyanaz a tennivaló, mint atomvillanás észlelésekor.

Jól meg kell nézni, mégegyszer úgysem látja az ember!

2017. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Vegyél fegyvert mint én !

És ovakodj a fényektől ! Ne néz az idegenek szemébe ha tudod takard el a' szemed egy kívűl tükrös lencséjú napszemcsivel !

Engem nemtudtak manipulálni ,megőltem őket fegyver nélkül .

2017. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jut eszembe !

Nem olyan harc lesz amit az emberek szoktak !

Ez más lesz kb 2030-'40-es évekre tenném a' dolgot .

Úgy csinálják ,hogy a' hibridjeiket beszivárogtatják mi kōzénk ,majd tömegessé teszik a' rablásokat ,hogy legyenek az embereknek idegeket irányító és komonikációs inplantátumot rakjanak be !

Nincs érzelem vagy kúltúra a' fajuknál ,csak egyetértés és telepátia ,mint egy szigórú komonizmus .

A' mantidok(sáska lények) a' ; magas szűrkéket irányítják kik kicsiket ők meg a' hibrideket .

A' bolygónkat és minket akarnak !

A hajóik láthatatlanok a' fegyvereik pusztítóak ,előszőr a' légi erőt majd légvédelemet utána a' páncélosokat és a' gyalogságot ezek után a' hibridek ellen kellene küzdeni a' maradék katonának és ellenálónak .

Mindenki meg kapná az inplantátumot és az ő redszerük lenne . Tablettán kéne szolgaként érzelmek nélkül .

A fajfenn tartás is undórító módon menne .

2017. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem 2 ötletem van:

1. Telefonálj be az Asztro Show-ba és kérj pénzenergiát, hogy lefizethesd a földönkívülieket!

2. Tanuld meg a tizenhatszoros forgórugást!

2017. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem kell küldeni senkit sehova, elég komoly műholdas ballisztikus rakéta elhárító rendszerek keringenek a föld körül, bármi ami a holdnál közelebb jön a földhöz arról egyből értesülnek az illetékesek nyugi.

Plusz számos kisbolygó illetve aszteroida figyelő rádióteleszkóp dolgozik szerte a világon, amelyek ezeket a műholdakat védik, nameg ott van a hubble is, és még azoka "military" változatai amik nincsenek a köztudatba.

De, szerinted a kínai űrállomás, vagy a nemzetközi az dísznek van?


Fogalmad sincs mennyien kémlelik a világűrt "hivatalból" nap mint nap...

2017. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Külön űrügynökség dolgozik azon is, akiknek a feladata az űrhulladék napi keringési röppályájának a kiszámítása, és figyelése, hogy ennek megfelelően tudják pozicionálni azt a kb 600 darab GPS, adattovábbító, és felderítő műholdat ami a föld körüli pályán kering.
2017. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!