Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hiszitek e hogy léteznek UFo-k?

Hiszitek e hogy léteznek UFo-k?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 22:57
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim válasza:
92%

UFO = Unidentified flying object

Azonosítatlan repülő tárgy

(tehát például az egy repülő is, amit nem lehet azonosítani, vagy egy frizbi, amit nem ismertél fel)


Tudom, hogy vannak.


Ha földönkívüliekre gondolsz, akkor tagadni nem lehetne, az univerzumunk elég nagy, kizárt dolog, hogy nem alakulna ki máshol élet.

2010. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
58%
Ufó nincs. De abban 100%-ig biztos vagyok, hogy más galaxisokban van élet, amik százszor értelmesebb, mint ami a Földön van. Stephen Hawking nemrég nyilatkozta, hogy ő úgy képzelte el a földönkívülieket, mint kígyóféle lények, melyek feje egybe van olvadva a testükkel, és nem szabadna az embereknek kapcsolatot keresniük velük, mert rossz szándékú lények, ha ha megtalálják az embereket, a Földet, akkor mindent és mindenkit megsemmisítenek rajta.
2010. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
62%
-k (: sorry
2010. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
58%
Persze tegnap vittek el :D
2010. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon kicsi arra az esély, hogy csak mi legyünk értelmes lények az egész Univerzumban, úgyhogy földönkívüliek biztos vannak.

De olyan csészealjak, amik itt repkednek fölöttünk és elvisznek egy-egy embert, szerintem nincsenek.

2010. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim válasza:
76%
Én egészen addig nem hiszek benne ,mig nem találkozom eggyel.
2010. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
32%
Igen léteznek, olyan fotóim vannak róluk,hogy mindenki megnyalná mind a tíz ujját tőlle, de szakavatatlan kezekbe soha nem adom. Belőlem nem fog nyerészkedni egyik média sem.
2010. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
55%
Az elsővel vagyok egy véleményen, és legközelebb használd a keresőt, mert van már pár ilyen kérdés.
2010. máj. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem biztosan van még egy olyan bolygó más univerzumban ahol van élet. Szinte lehetetlen, hogy csak ezen az egy bolygón alakult ki.
2010. máj. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
69%
Én egy ufó vagyok. Jelentem létezünk! Csak nem gyakran mutatkozunk az emberek előtt, mivel 1 nagy falloszra hasonlítunk, ezért ki szoktak minket röhögni. Igaz, utána megesszük őket, de ez akkor is sértő.
2010. máj. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!