Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Űrlény lehetett amit láttam...

Űrlény lehetett amit láttam illetve hallottam?

Figyelt kérdés

Még decemberben kb hajnal négykor felkeltem valamiért. Amikor kinyitottam a szemem láttam egy nagy fekete négyzet alakú valamit amiről minthogyha madzagok lógtak volna le, valamiért rögtön tudtam, hogy az egy űrhajó. Nagyon megijedtem ezért a takarót a fejemre húztam, és ekkor hallottam egy női hangot ami azt mondta: Nézd hogy bújkál.

Később azon a napon, hallottam egy férfi káromkodást, és nagyon éles zajokat meg morgást.

Szedek antipszichotikumot skizotípiás személyiségzavarra, mert hajlamos vagyok hallucinálni, de amikor ez történt akkor már bőven be volt állva a gyógyszerem, és kizárt hogy ennyir intenzív hallucinációm legyenek gyógyszer szedés közben. Szerintetek?



2017. febr. 27. 13:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
40%

Ha beírod ide, hogy hajlamos vagy a hallucinációra, akkor az sokat veszt a hitelesség értékéből a sztorinak, pláne, hogy a gyakorin kérdezed


Ha igaz a sztori, mármint amit átéltél az tényleg amit leírtál, nem lehet egyértelműen letagadni, hogy az is történt valójában amit leírtál, de mivel annyira kevés információt tudunk az ide látogató fajokról, hogy ezt nehéz lenne megítélni a leírásból..


az emberi agyról meg még kevesebbet tudunk, kezdve a hallucinációkkal(ami a köztudatban egy pejoratív jelentésű szó)

2017. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!