Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hány nyelven beszélnek a...

Hány nyelven beszélnek a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

A Föld különféle országaiból eltéritett emberekkel hogyan kommunikálnak? Hisz más nyelveket beszélő emberekről van szó.

Hogyha telepatikusan akkor is pl ,én magyar vagyok magyarul gondolkodom, az angol angolul ,a német németül...stb.

Számomra annyira hihetetlen ez az egész. Most nem viccből, komolyan(bár tényleg vicces tudom) Pataki Attilával milyen nyelven beszéltek. Jöttek ufók akik tudnak magyarul?



2017. ápr. 4. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ahány nyelvük van.
2017. ápr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Állítólag a hindu-t és az angol-t ismeri néhány de bármilyen nyelvet megtanulnak konkrétan. Ez roppant érdekes lehet mert én például akár hogy is akarom nem tudok még macskául se megtanulni pedig okosabb vagyok nála.
2018. júl. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Helyes válasz ***** válasza:
Ahányon éppen állnak.Kivágják, oszt rátaposnak.
2021. ápr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ősmagyarul. Erre keveseb tuggyák a választ
2021. ápr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!