Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha ténynek vesszük ezt akkor...

Ha ténynek vesszük ezt akkor mi a mai helyzet?

Figyelt kérdés
Tegyük fel valós, hogy a sumérokat, egyiptomiakat, és az indiaiakat is idegenek látogatták, illetve irányították több mint 4000 éve, akkor akkoriban ebből nekik mi hasznuk származott, miért csinálhatták, simán csak segíteni akartak? Nem hiszem hogy azért utaznának fényévszázadokat... Ugye azóta eltelt azért kis idő (gondolom az idegen kultúrának is telt el pár ezer földi év, attól függ hogy nézzük, vagy hogy kell nézni) , miért hagytak itt mindent, mikor lehet esetleg számítani rá hogy újra eljönnek, vagy érdektelen, önpusztító faj lettünk és nem foglalkoznak mostmár ezzel a civilizációval? A mostani kori ufo sztorikban, videókban, leírásokban valahogy nem hiszek, nem is lehet már hinni...
2017. júl. 16. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Persze, Árnyfarkas. Ha valaki privátban kéri, az bizonyíték számodra, hogy nem akarja rosszra használni és nyugodtan elküldöd.


Eddig eszembe sem jutott, hogy milyen megbízhtatalan vagyok, hogy nem használom az üzeneteket itt a GYK-n.

Ezt csak azért tudattam, nehogy feleslegesen elküldd nekem, hiszen úgysem olvasnám el.

2017. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Árnyfarkas látszik hogy rosszbam sántikálsz ideges vagy rosszul írsz
2017. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaaa... Hogy ta az Annunakikra gondolsz!!!


Ők segítenek köveket hordani a piramisokhoz, mi meg elmondjuk nekik az emberek történelmét, ezáltal megismernek és tanulmányoznak minket...


Ha azt mondanák, hogy tanulhatsz egy idegen civilizációról kőhordásért cserébe, akkor szerintem te is benne lennél, nem???

2017. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is írd le légyszíves! :)
2017. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!