Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz, hogy Zala megyében...

Igaz, hogy Zala megyében történik a legtöbb UFO észlelés és emberrablás?

Figyelt kérdés
Rengetegszer hallok róla, hogy haverjaim fényeket láttak az égen, illetve a volt iskolatársaim közül két embert is elvittek állítólag egy éjszakára. Más megyékben is szoktak hasonló dolgok történni, vagy csak Zala ilyen népszerű az idegenek körében?
2017. júl. 20. 22:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
46%

Csak legalább téged vinnének már egy igazi tanulmányi útra valamelyik másik naprendszerbe.

És otthagynának egy kicsit, azt nem tudnád használni ezt az oldalt, és megszűnne a sok sületlen ufos kérdés:)

Menj inkább aludni, jobban jár mindenki a netes társadalom is, meg te is, legalább kialszod magad:)

2017. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
97%
Ez érdekes😄 zalai lakos vagyok viszont nem nagyon hallottam ilyenekről még úgyhogy engem is érdekelnek a válaszok.
2017. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a haverjaid csak látják hogy milyen könnyen bepalizható vagy, és csak szórakoznak veled.
2017. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes, tizennyolc évet lehúztam ott, de mindig csak máshonnan hallottam észlelésekről. :D
2017. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Drágám! Itt van a legtöbb kocsma. :D Értsd, ahogy érted.
2017. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Két embert is elvittek? És melyik faj volt? Reptoidok, lumbulábiak vagy a glükokortikoidok? Szkeptikuskák mit léptek? :D


Pataky Attilát kérdezd meg, nálunk ő az ufóügyi szakértő, rendszeresen viszegetik el a plejádok és pálcával bökdösik (csak sajnos mindig vissza is hozzák)

2017. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
60%
A drog rossz, érted?
2017. júl. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Én még nem hallottam erről, pedig valaha neves ufókutató voltam.
2017. júl. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Jaaa... A Sötét Zala meg a somogyi bicskások!
2017. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Suigetsu346 válasza:
61%
Hát, nem tudom, én úgy hallottam, hogy Nyugat-Virginiában,Petersburgban sok "UFO" lakik, na meg ott van a híres 51-es körzet... Nem is tudtam, hogy ilyen közel is látni "UFO-kat" :"D
2017. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!