Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szekptikusok miért nem hiszik...

Szekptikusok miért nem hiszik el, hogy elrabolták a földönkivüliek és ufokat láttak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 20:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
74%
Ezek az ufókok mindig falusi ,tanyasi bácsikat néniket teheneket zaklatnak...ajánlom a Káposztaleves című filmet...
2017. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
63%
Errefelé még nem vitték el Pistabácsit a lumbulábiak hogy megbecstelenítsék :) ezekszerint szerencsénk van :D
2017. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
65%
Csak azt nem becstelenítik meg aki így várja őket!hiteles felvétel!!!
2017. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
39%
2017. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
37%

A kérdésre válaszolva:

Annyi az ilyen film, videó, történek, hogy nem lehet kiválogatni, hogy melyik a hiteles, és melyik a kamu.

Ha látnál egy repülő csészealjat, esetleg levideóznád, feltennéd a netre, elmesélnéd valakinek. Mit fog gondolni? Lehet azt, hogy hülye vagy, hogy ilyeneket beszélsz. Pedig nem.


Amúgy én teljes mértékben hiszek a földönkívüliek létezéseben.

2017. aug. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
60%
#9 "Ott van pl a fémtiszta magnéziumrúd. 100%-os tisztaságú Mg rudat hagytak egy eltérítés alkalmával az ufók egy vidéki bácsinál. A debreceni egyetem vizsgálta meg és állapították meg azt, hogy 100% tisztaságú Mg." - ez egy vándorlegenda, Nemere a Titkok könyvében már megírta, csak ott érdekes módon egy szibériai faluban találták meg állítólag azt a magnéziumrudat...
2017. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
53%

"ufót látott a jeti" - mérnem hiszitek el, nem értem !

Én szerintem meg mi rabolunk el ufókat és visszük fel őket az űrhajóinkra. Ezt egy ufók által kiadott újságban olvastam. De ott is sokan nem hisznek bennünk. Ideje átnevezni őket UFS-re: unidentified flying sceptics.

2017. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Én a nagy számok törvényében hiszek, és az elég balgaság lenne abban hinni, hogy a több mint 10 millió bolygó/csillag közül csak itt van élet és sehol máshol. Szerintem elértük azt a fejlettségi szintet amikor az "idegenek" számára érdekessé váltunk. Szerintem idejönnek rajtunk röhögni:))))


Én csak egy dologgal foglalkoztam a holdról készült képekkel, és döbbenetes mennyi retusálva van, persze kérdés miért is van rá szükség, mit takarnak ki??? Ráadásul a hold orbitális pályán van, mindig ugyan azt az oldalát látjuk, hogy a másik oldalán mi van, azt senki se tudja.

2017. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Már a II. világháború ideje alatt fejlesztették a csészealjakat amiket a Földönkívüliek személygépjárműnek tulajdonítottak mindazok akik erről nem tudtak, valamint direkt terjesztették ezt a dezinformációt, hogy megfélemlítsék az embereket, ezekkel egyaránt mint a pl: járványokat, vírusokat, pénzügyi válságokat, atombombákat, rendőrséget, terrort.


Ezt a fejlesztést vették át/ el az Amerikaiak a Németektől és fejlesztették tovább titokban pl: az 51 Körzetben vagy az S4 körzetben.


Mára már a napnál is világosabb, hogy csak azok hisznek az Úrlényekben akik kevés információval rendelkeznek,(nem ismerik a történelmet) nem hinni kell hanem tudni e -téren is. Nem zuhant le soha Földönkívüli csészealja csak emberi csészealjak tesztelések.


Ez ennyire egyszerű. Nincsenek Földönkívüliek ezen a bolygón ez 1000%.

Érdekes az is, hogy régen voltak voltak fotók/ felvételek mára amikor tűéles képeket tudunk készíteni akár melyik telefonnal egy sincs. :) Az egész egy rossz átverésé, másba fektesd az ÉRTÉKES? szabadidődet.

2017. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Janika51 ***** válasza:
Bocsi, de nem vagyok szkeptikus! Rengeteg bizonyiték van rá, hogy léteznek földönkivüliek! Ezeket csak az interneten találod meg, a tévében nem publikálják! Rengeteg olyan videó van, amit az űrhajósok videóztak le, sok színes villogó fényekről, amik ide-oda cikáznak, fényes portálokat nyitnak meg, egyesülnek, szétoszlanak, vagy csak egy szempillantás alatt eltűnnek! A tv, s az újságok nem foglalkoznak ezzel, a világ még túlságosan elvan foglalva a saját kis problémáival, például a pénz, olajárak, vallási háborúk stb.!
2017. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!