Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik lehetnek a jelei ha...

Mik lehetnek a jelei ha valakivel földönkívüliek kísérleteznek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 20:39
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Aki azt akarja írni hogy nem léteznek meg ilyen nincs az ne írjon előre is köszönöm..
2017. máj. 8. 20:40
 2/23 A kérdező kommentje:
furcsa kékes eredetű fények látása aminek nincs forrása? Ínyvérzés,hajhullás,különös orvosi eredetű álmok. Esetleg árnyemberek látása. Csak párszor láttam egy nagyon magasat meg egy nagyon alacsonyat és mindkettő mozgott?? Avagy más is lehet? Mondjuk entitás + alvásparalízis. Skizofrénia meg bolondság kizárva.
2017. máj. 8. 20:46
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
70% alvás paralizis. 30% álom. A kékfoltok meg hogy romlik a szemed. Sajnálom. De gyorsan fordulj szemészetre.
2017. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Jani Belucci válasza:
65%
Ha egy 8 méteres antenna lóg ki a végbeledből, akkor az szerintem elég egyértelmű jel.
2017. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem menj hipnoterápiára és kiderül.
2017. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező. A hajhullás, meg ilyen hülyeségeid egyértelműen arra utalnak, hogy rohad valamelyik fogad. (Pont nem érdekel, elhiszed-e... akkor is húzzál a fogorvoshoz.)


A földönkívüliek nem kísérleteznek senkin. Ha elmebajos vagy, akkor fordulj pszichiáterhez, mert előbb utóbb nem csak fényeket, meg embereket fogsz látni, de másokra is veszélyes leszel.

2017. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%
Olyan okosak, hogy átutaznak téren és időn, de meghagynak emlékeket? Bitch, please...
2017. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%

Jót röhögtem.

127.0.0.1

2017. máj. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
A magasak az élienek, az alacsony szürkék pedig az asszisztensek akik elvégzik a magasak által kijelölt orvosi beavatkozásokat az embereken.
2017. máj. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Már most is veszélyes vagyok az emberekre"


Halálra röhögteted őket.

2017. máj. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!