Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szekptikusok miért nem hiszik...

Szekptikusok miért nem hiszik el, hogy elrabolták a földönkivüliek és ufokat láttak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 20:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

És még az az agy mosott, aki ismeri a csészealjak történetét,(valós képekkel/ tervrajzokkal történelmi ÍRÁSOS történetével) hogy a Németektől vették el a II. világháború elbukásuk után az Amerikaiak, s fejlesztették tovább titokban 51, illetve az S4 körzetekben.


Nem elég a bizonyítékok az U.F.O fan boyok -nak, inkább hisznek egy idióta blogger bejegyzésének az interneten akit nem is ismernek.


Hihetetlen, hogy milyen bosszantóan ostobák az emberek! (mert nem képesek időt energiát befektetni a keresésbe, és nem jó helyen keresgélnek, buta/ profit emberektől szeditek az infotokat)

inkább hisznek egy ideológiában amit a Net -en olvastak egy FIZETETT ügynők által kreált összeesküvésben mint annak, hogy elolvassák megnézzék a feljegyzéseket(krónikákat) a kezdetektől a csészealjakról és összerakják a kirakóst!


Az embereket át akarják verni nincsenek űrlények, olyan nagyok a távolságok, érdekek/ érdek különbözetek, életvitelek, evolúciós fejlődési eltérések lehetőségére, hogy nem érné meg annyit utazni az Űrben(?) nekünk s nekik, hogy felvegyük egymással a kapcsolatot. Egyszerűen teljesen más életvitelt csinálhatnak más bolygókon, más organizmusok és nem ilyen humanoid testűek mint mi szerintem nincsenek 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 fényévre tőlünk, mi akik itt élünk a Földön soha nem fogunk velük találkozni!

2017. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Ha hinni akartok valamiben ami sci- fi, Földöntúli, OKOS, ésszerű s fejlődni és megérteni szeretnéd a Gyönyörű Földet s az ember kapcsolatát a MINDENSÉGGEL akkor hallgasd meg ezt az előadást!


de ha nem szeretsz hallgatni (NAGY HIBA) akkor tekerd az előadás 4:05 percére onnantól kezdődik az agytágítás, hogy mi a franc van a Földön:

https://www.youtube.com/watch?v=NMt9JCiYdus&t=2712s&ytbChann..


Ezt senki nem tudja megcáfolni!

2017. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Úgy örülnék ha csak egy - (1) embert megtudnék győzni, hogy ez az U.F.O., Úrlényezés egy átverés.
2017. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

1. Földön kívüli járműre (UFO)hiteles bizonyítékot még soha senki sem mutatott be. Az állítólagos bizonyítékok mindegyike vagy jóhiszemű de tájékozatlan emberek téves közlése, vagy tudatos, rosszhiszemű hamisítványnak bizonyultak.

2. Ma már a kultúrállamokban szinte mindenütt működnek önműködő égbolt ellenőrző kamerák, de évtizedek alatt sem örökítettek meg egyetlen nem termesztés jelenségek. (Magyarországon is működik meteor megfigyelő kamera hálózat!)

3. Az állítólagos "elraboltak" vagy betegesen szereplésre vágyó, vagy idegbeteg emberek.De a tömeg tájékoztatás nem egyszer nem is létező személyekre hivatkozik.

4. Az állítólag "titkos feljegyzések" azért különösek, mert kérdés, hogyan kerültek nyilvánosságra ha titkosak?

Általában az ilyen híresztelések mindig a feltünés keltés, vagy esetleg egyes ezoterikus hívők, szervezetek gyártmányai. - BQ.

2017. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Én hinni akarok az idegenek itt létében, de nem tudom mi az igazság róluk. Idírná valaki?
2017. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Hinni én is szeretnék bennük ha olyanok mint az E.T., a Földönkívüli vagy a Paul a Földönkívüli, más esetekben amire JÓVAL nagyobb az esély már nem igazán:


két említett film:


E.T., ...

[link]


Paul

[link]

2017. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"Úk gyárilag ilyen begyepesedett szűklátókörűek."


Az alaposságod meggyőző! Továbbra is ilyen precízen bírálj MÁSOKAT, de lőtte (és utánna) nézz tükörbe!

2017. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Ismerem a repülőket, sok is jár a Pilisben felettünk. Tudom milyen magasan hogy repülnek itt, de amit többen is láttunk iszonyat fura volt. Lebegett, fénycsíkot húzott a fénye erősödött majd elhalványult. Nem dron, repülő vagy helikopter volt. Nem műhold és nem meteor, azóta bujtam a netet volt-e hasonló valahol..Fotózni tudtam de persze csak egy fényfolt a fekete égen(iphona6). Szkeptikus vagyok de ezt nem tudom hova tenni. Persze lehet egy csillagász zsigerből rávágná.
2017. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:

Párszáz évvel ezelőtt a Föld még mindenki szerint lapos volt... A "szkeptikusok" kivégezték azokat az embereket, akik azt merték állítani, hogy a föld gömbölyű. Pedig nekik volt igazuk. Érdekes, ugye? Én nem azt mondom, hogy bármi is igaz abból amit a média mond. Vagy bárki mond. A világ elképzelhetetlenül nagy, ez bizonyított tény. Egyszerűen lehetetlen, hogy az egyetlen hely a sokmillió bolygó közül, ahol élet található, az a Föld. A filmekben látott formáik valószínűleg a fantázia szüleményei, de földönkívülinek számít egy hangya méretű bogár is mondjuk a Marson. Az emberek mindig is azt hitték, hogy amit tudnak, az minden amit tudni lehet. Ez nem így van, tévedés. Erre temérdeknyi példát lehetne felhozni a történelmünk során. Az is elképzelhető, hogy egy egész civilizáció él pár bolygóval arrébb. Ugye ezt a tudósok elképzelhetetlennek tartják, mert szűk a látókörük. Szerintük a szomszédos bolygók életképtelenek. Biztosan? Honnan veszik, hogy egy ismeretlen élőlény hogyan táplálkozik, milyen hőmérséklet a neki ideális? Nem beszélve a napfényről... Az is lehet, sőt, valószínű, hogy mi fejlettebbek vagyunk. Ha hasonlóan fejlett technológiánk van, akkor már megtaláltuk volna egymást. De teljesen mindegy, nagyon sok elképzelhető lehetőség van.

A kérdésre válaszolva: az ilyesmiknek általában én sem szoktam hinni, pedig nem vagyok szkeptikus. Túlságosan átlátszóak ezek a sztorik.


(Amúgy UFO nem egyenlő földönkívülivel. Az UFO annyit jelent: Unknown Flying Object, azaz azonosítatlan repülő tárgy. Ha egy repülőtéren a radaron megjelenik valami, amit nem tudnak azonosítani, azt így szokták hívni)

2017. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"A "szkeptikusok" kivégezték azokat az embereket, akik azt merték állítani, hogy a föld gömbölyű."


Szóval az idézőjeles "szkeptikusok" kivégezték azokat a szkeptikusokat, akik nem hittek az uralkodó nézetben? Érdekes.


Amúgy ezt valami filmben láttad? Mutass már egy kivégzést, ami emiatt történt!

2017. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!