Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló "UFO" észlelése csillagnézés közben?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen olyanokat kérdeznék először akik szoktak teleszkóppal csillagokat nézni, de lényegében ez egy nyílt kérdés is lehet.

Már vagy 1-2 éve történt velem egy eset teleszkópozás közben, egy csillagképet néztem és egyszer bekúszott a képbe egy szürkés színű kör alakú, halovány ismeretlen objektum ami pár másodperccel később hirtelen kb 45 fokos fordulatot tett és el elmozdult majd felgyorsulva eltűnt.

Az ismeretlen objektum azért volt kör alakú és halovány mert nem rá hanem a csillagképben lévő csillagokra fókuszált a teleszkóp.

Először arra gondoltam, hogy esetleg berezgett a teleszkóp és amiatt láttam úgy mintha 45 fokosan kitér az útjából és felgyorsulva távozik, de amennyire emlékszem az objektum mögött lévő csillagok mozdulatlanok voltak, így ha berezgett volna akkor a csillagoknak is ugyanúgy elkellet volna tűnniük, a másik meg, hogy ez földön volt ahol nem tud berezegni a teleszkóp, hozzá pedig nem érhettem, mert csak pásztázás közben érek a teleszkóphoz.

Azután arra gondoltam, hogy esetleg műhold lehetett de amiket nagy nehezen betudtam fogni azokon mind mind jelzőfényeket láttam, viszont ezen az ismeretlen objektumon nem láttam semmi jelzőfényt, meg ebben a műholdas elméletben is ott van a berezgés kérdése.

Szóval ez történt velem, nem tudom, hogy volt-e valakinek hasonló élménye?

Egyébként azért vártam ilyen sokat ezzel a történettel, mert nem tudtam, hogy elmeséljem-e, mert a középkorban azért valakit elevenen elégettek mert kimerte jelenteni, hogy kerek a föld, ma viszont csak eszementnek hiszik azokat akik úgy gondolják, hogy UFO-t láttak.


2017. szept. 24. 22:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 nagyon megközelítés!!! Jó felfogás a témában! Hajrá! Hasonló a gondolkodásunk! :D
2017. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!